reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Mamo Sówko, to może i ja podam dane córeczki do uzupełnienia na "rozpakowanych" :-)
Faustynka urodziła się 12 lutego, poród SN, waga 3200, dł. 54 cm, to moje trzecie słoneczko :-)
 
Znowu wpadłam na chwilkę i widzę że Meganne coś wzięło. Bardzo się cieszę że w końcu coś się ruszyło. Może za nią reszta się sypnie.
Ja miałam wizytę położnej i wszystko jest ok. Majka akurat była przy cycu jak ona przyszła i trochę nam popłakała bo nie mogłam jej spokojnie nakarmić ale już usnęła. Za godzinkę jadę do ginka i na szybkie zakupy i jak wrócę to może zastanę jakąś radosną wieść od którejś:tak::tak::tak:.

AGAPA ty to jesteś kochana, ty się nami przeterminkami nie przejmuj tylko zajmuj się swoim maluszkiem słonko:-):-):-) ale dziękujemy za troskę

ja się troszkę poleniłam jeszcze wstałam z bólem brzucha, łapią mnie bolesne skurcze od kąd wstałam, na razie 4 co 20 minut.... ale słabną więc zaraz się wszystko rozejdzie.... po cholere w ogóle są??? tylko mnie irytują:eek:

ooooo do bolącego brzucha doszło odchodzenie resztek czopa... cieknie ze mnie śluz prawie litrami z pasemkami krwi....... więc może jednak do poniedziałku urodzę sama??!!
Kochana moja Majeczka (odpukać) jest taka grzeczniutka że mogę sobie pozwolić na troskę o was. Jak zacznie dokuczać to wtedy nie będę się wami zajmować:-D. Tzn. będę ale pewnie nie az tak bo dziecko w końcu ważniejsze. Narazie to cyco-czasem dość długo, ale fajnie że cyco nie butla- pielucha i spać:-)
Wierzę że do poniedziałku to napewno urodzisz. Ty może dziś się rozpakujesz:tak:

dziewczyny chyba jednak pojade na IP.... skurcze są nadal.. jakieś takie krótkie, ale bolesne i co 6 minut teraz... leje sie ze mnie coś... z domieszką śluzu i pasemkami krwi....
napiszę Wam meska później co i jak
buuziaki
Ojej! Trzymam mocno kciuki i bardzo, bardzo się cieszę że się zaczęło, bo wierzę że to już czas. Czekam na tego eska!
 
trzymaj sie Ciepło meganne oby to juz było "TO" :tak::tak:
Kochana moja Majeczka (odpukać) jest taka grzeczniutka że mogę sobie pozwolić na troskę o was. Jak zacznie dokuczać to wtedy nie będę się wami zajmować:-D. Tzn. będę ale pewnie nie az tak bo dziecko w końcu ważniejsze. Narazie to cyco-czasem dość długo, ale fajnie że cyco nie butla- pielucha i spać:-)
ja też bym chciała żeby moja dzidzia takim aniołkiem sie okazała:tak:
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny,u mnie dziś noc wogóle nie przespana,malutka nie chciała spać,płakała,nie mogłam jej uspokoić.Dopiero o 7 rano zasnęła i ja razem z nią.Mamo Sówko ja też ci podam dane do uzupełnienia na rozpakowanych.Milenka urodziła się o 9.25 ,9 punktów w skali apgar,a długości nie wiem,bo oni tu nie mierza,ale chyba 62 cm,bynajmniej takie ciuszki nosiła
 
Witajcie Dziewczynki :)
Byłam dziś na kolejnym ktg... Tetno Dzidzi w normie, za to skórcze... Prawie wcale :( A w nocy tak ładnie się zapowiadało... Przez prawie godzinę co 3 minuty!! No myślałam, że to już... A tu... lipa :( Pochodziłam i trochę przeszło, a po godzinie zupełnie :(
Pani doktor która mnie dziś badała powiedziała że nie jedna dziewczyna jak przyjeżdża rodzić nie ma tak dobrze przygotowanej szyjki jak ja (0,5 cm dług. i rozwarcie na 2 palce), ale co z tego skoro skórczy brak :( Następna wizyta w poniedziałek, ale może...
Teraz lecę kończyć obiadek .
Trzymam kciuki za wszystkie :)
 
witajcie..ale sie stęskniłam za Wami hehe bo troszke mnie tu nie było..
no ale musze sie Wam pochwalic,że moja niunia to prawdziwy Aniołeczke..śpi je kupka sobie i tak jej życie płynie..ja na nowo odkrywac co znaczy słowo szczęscie:tak:ile radosci wnosi taka kruszynka to sie w głowie nie mieści..
mam nadzieje ,że u Was wszystko ok..
3mam kciuki za te jeszcze nie rozpakowany,oby to juz sie stało w krótce i pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!
:-):-):-) idę sie nacieszac niunią,bo nie moge od niej oczu oderwac..:zawstydzona/y::tak::-)
 
Mówiłam meganne,że urodzimy w tym tygodniu:tak:tylko,że ona już poszła,a ja?...:sorry:
Siedzę w kuchni cały dzień,teraz piekę rogaliki,ale ogólnie strasznie mam nerwy i na wszystkich krzyczę w domu-kurczę,musze się poprawić:tak:
Będe zaglądała tu od czasu do czasu.Trzymam kciuki za meganne-pewnie to coś ,co z niej leci to jednak wody-może jeszcze napisze eska
 
reklama
anne ja też nie rodzę :D sama nie jesteś hehe
może moja dzidka chce być punktualna ;) zobaczymy ...
Kingusia,to mam pomyśł,umówmy się na jakiś konkretny termin,że rodzimy razem:-)
pasuje Ci np.dziś w nocy,lub jutro?:-D,bo ja mogę zaraz.Kurcze,a tak serio,to zaczynam się niecierpliwić jeszcze bardziej:sorry:
 
Do góry