reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Cześć.
Mało tu zaglądam, ale widzę że pusto tu jakoś. Mi kompletnie brak czasu na bb. Poza tym Mikołaj znowu mi chorował tym razem na półpaśca i ciągnęło się to 2.5 tygodnia. U Mai problem się odnowił i 5-go lipca kolejny zabieg. Do tego czeka mnie ciężki imprezowy tydzień. M. imieniny i potem dzieci urodziny czyli 4x robota.

Monikasia ​co się dzieje. Wylewaj nam tu problemy.
 
reklama
heej....
U mnie ostatnio nie za ciekawie dlatego też mnie nie ma.....
Agatko już niebawem sie zobaczymy :D i zjemy placki po węgiersku :D:D:D doczekać sie nie mogę
 
Hej wam lutóweczki :) Widzę , każda ma jakieś problemy . Ja kilka ostatnich miesięcy zostałam sama Z Fabiankiem , bo tatuś był za granicą . Zatem wszystko zostało na mojej głowie. podziwiam kobiety , które zostają same a mają więcej niż jedno dziecko! A co u nas to tak w małym skrócie Fabianek od 25 maja nie chodzi w pieluszkach. zakładam mu jedynie na noc. A co lepsze swoje potrzeby załatwia jedynie do ubikacji (nie chce nocnika ani podkładki) ;) No i Dziś mija tydzień jak przeprowadziliśmy się do Niemiec. Na razie jest dobrze. Mieszkamy ok. 5 km od Francuskiej granicy. Piękne krajobrazy nas otaczają. ;) Pozdrowionka
 
DSC04196.jpg

Tutaj Fabian z tatusiem w naszym miescie ;)
 
Witam po długiej nieobecności. Byłam 3 tygodnie u rodziców. Pierwszy tydzień był bardzo udany i z mamą miałam pewne plany ale teraz nic z tego nie wyjdzie, moja mama jest w szpitalu i jest do d... Więcej napiszę na zamkniętym.
 
reklama
Do góry