reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Kinga -a ja siedzę jak na szpilkach. a co do "zajętości" porodóek - fakt, kobiet z brzuszkami jest mnóstwo.
 
reklama
a ja właśnie ostatnio powiedziałam Rafałowi, że mało jest kobitek w ciąży. Rafał zdziwił sie, bo znowu jego spostrzeżenie są przeciwne :) Ale fakt, moje "pole widzenia" to moja dzielnica :baffled:
 
to jej poród przebiega dokładnie tak jak dwa lata temu u mnie ...

ale było szczęśliwe zakończenie. Mam tylko nadzieję, że jej szyjka puści szybko i więcej iwosz się nie będzie męczyć.

Jestem umówiona z Piotrkiem na telefony, więc będe informować na bieżąco :)
 
sytuacja na porodówce iwosz jest następująca:

Wzięła zzo, bo bolało ją bardzo, teraz zbiera siły do ataku :tak: Pozdrawia wszystkich!
 
Siedze jak na szpilkach i trzymam kciuki za naszego Iwoszka-zeby jak najszybciej to poszlo!!!
Ciekawa jak wyglada Bogna-juz sie nie moge doczekac pierwszych zdjec!!!
Kingus dzieki za relacje!!!
 
reklama
sytuacja na porodówce iwosz jest następująca:

Wzięła zzo, bo bolało ją bardzo, teraz zbiera siły do ataku :tak: Pozdrawia wszystkich!

szok - identycznie było u mnie - około 15 zzo po mega skurczach i zerowym rozwarciu:szok:

dla pocieszeia iwoszki - u mnie długo długo nic, a między 17 a 18 nagle z 2 cm pełne rozwarcie

trzymam kciuki najmocniej jak się da!
 
Do góry