Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
wreszcie :-) :-)
:-) 
ja nie lubie tego leku sama go kiedys musiałam brać..i pamiętam że taka jak śnięta ryba chodziłam...a teraz jak mam jakies uczulenie to Allertec przyjmuje

tak bo trochę gnałyśmy.....a ja byłam w manu i zapomniałam na smierc odebrac zdjęć z Empiku....(kurcze zgapiłam się tam jest tak drogo że szok!!!!..podobno najlepiej w media markcie się wywyołuje foty.![]()

my dopiero zaczynamy naszą kolekcje fotek wywoływać tesciowa ma kartę stałego klienta w media więc musimy sie chyba do niej usmiechnąc bo ona ma jeszcze jakiś dodatkowy rabat wynikający z tej karty właśnie.tak cyfrowki tak my zawsze wlasnie w media wywolujemy![]()
