reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Kinga jest na porodówce!!!!

trzymajcie kciuki aby szybko poszło- ma 4 cm rozwarcia i nieregularne skurcze.
 
reklama
hehehe kingus trzymam kciuki zeby dzis-piekna data DZIEN MATKI tylko zdaz kochana zdaz:-Dsprez sie do 24;-)

a ja testu nie kupilam apteke mijam szerokim lukiem-nie mam po drodze:-p
dzis mi nie w glowie tescik.............kacper ma wysoka temperature

a ty iwoszku masz czas na BB????no prosze w pelni uzalezniona:laugh2:
 
staram się zaglądać - młodego zabrał Piotr a młoda u mnie na kolanach - słuchamy Chambao na youtube ;-)

a poza tym MUSIAŁAM wam napisać o Kindze :-)
 
no to kinga szybkiego i bezbolesnego porodziku :-) no i fakt- dzien mamy to wymarzony dzien na taki prezencik :-) czekamy na wiesci :-)

iwosz
: a jak krzymus?nie jest zazdrosny?? no i jak ty sie kochana czujesz??
 
Kinga dzis najpiekn9iejszy dzien szybko wypychaj Martynke bedziesz miala najcudownieszy prezencik buziaki i tzrmamy kciuku aby poszlo szybciutko i bezbolesnie (prawie)
 
a ja od rana zbierałam się żeby napisać smska do Kingi :-D:-D:-D

Iwosz -donoś kochana na bieżąco i ucaluj Bognę - mamuśku podwójna
 
emcia gratuluję:tak:
kinga mam nadzieję,że mamusia dostała w dniu swojego święta najpiękniejszy z prezentów:tak:
 
reklama

iwosz
: a jak krzymus?nie jest zazdrosny?? no i jak ty sie kochana czujesz??

mlody póki co jest mocno nieznośny w takim normalnym funkcjonowaniu - ale "zwaliło" mu się dużo na glowę ostatnio i myślę,że tak odreagowuje...

jeśli chodzi o małą to pomaga jak umie, glaszcze ją po głowie, daje buziaki,chce prowadzić wózek- staramy się poświęcać mu dużo czasu - ale czasem i to jest za mało...

Bogna - jest słodka...zaczyna już mieć okresy aktywności kiedy rozgląda się dookoła swoimi mądrymi oczkami, poza tym dużo śpi...

ja mam się dobrze - dziś po raz pierwszy "siadła" mi psyche i się rozryczałam; ale tak to jest naprawdę dobrze...
 
Do góry