reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Dzieki za gratulacje, na prawde bardzo sie ciesze, ze bede miala chrzesniaka:-)
Tez mysle ze trzeba kupic cos pamiatkowego z okazji chrztu, czy komunii, bo pieniadze sie zbyt szybko rozchodza. Obraz z aniolem strozem na przyklad, ale pomyslalam o takich rysowanych portretach. Wlasciwie nie robi sie tego bez jakiejs okazji, a to by byla mila pamiatka. Tylko musialabym zaczac dzialac, bo nie wiem gdzie jakiegos portrecisty szukac. Pytia, Felqua nie znacie kogos takiego na naszym terenie?
 
Hmmm w sumie artystow jest sporo na naszym terenie-najlepeij popytac w domu kultury lub muzeum-w Ustroniu tworcy maja swoja wlasna grupe Brzimy wiec w Cieszynie tez pewnie jest jakas grupa ich jednoczaca. Ale pomysl swietny!
 
Trochę mnie nie było. Stęskniłam się za Wami. Teraz zapowiadają upały, to więcej będziemy z Ł. w domku - i może więcej nas będzie TU. :tak:
 
ależ tu ciszaaaa .........................................
piękna pogoda to się pewnie kobitki plażujecie i zdobywacie piękne odcienie brązu

ja się rozpływam i taka pogoda wcale nie jest mi na rękę - jak juz lekarz pozwolił mi sie ruszac to teraz ja nie mam po prostu siły przez te temp
 
Aqua- ...oj gorąco okropnie ...współczuje Ci Kochana ...ale pomysl że juz niedługo :tak:..a ja jeszcze troszku do tego urlopu mam teraz remont jest w trakcie ...
 
karolkaz - remont w taki upał to tez średnia przyjemność ale jak sie ma perspektywę urlopu w niedługim czasie to można działać

marlenka - dla mnie ten wiaterek od morza byłby zbawieniem - bo jakoś wiatrak w pokoju mało skuteczny

a jak sie czujecie moje marcowe dwupaki w te piękne, upalne letnie dni ?

ja wczoraj miałam fatalny wieczór - do tej pory mnie trzęsie:wściekła/y:

zaczęło się od telefonu do telefonii komórkowej na "o' - zadzwoniłam żeby potwierdzić rozwiązanie umowy a pani mi mówi ze rozwiązanie nie wpłynęło i ze muszę to do jutra załatwić w salonie bo inaczej mi umowę przedłużą :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
no wiec musiałam sie ruszyc

w salonie pani bardzo niesympatyczna - ja juz byłam nabuzowana :wściekła/y:

a tu nagle moj syn zaczyna mi uciekać w tłum ludzi w Tesco - wołam go a on nic tylko zaiwania co sił w nogach wiec ja za nim - ledwo go dogoniłam a on histeria i walanka po podłodze :szok::szok::szok:

nigdy mi nie robił takich akcji - tak podnies go nie moge, gadka nie pomaga

wrzeszczy i sie szarpie i nagle podciał mi nogi i gwizdnełam na ziemie - dobrze ze jakos obruciłaam sie na bok i nie uderzyłam centralnie brzuchem :angry:ten dalej sie drze, ja juz nie wiem co robic szlak mnie trafia , boje sie czy cos sie nie stało, nie moge sie podniesc z tej cholernej ziemi a tu qurcze mać jakas baba stoi mi nad głowa i komentuje - oj matka matka nie mozesz sobie dac rady z 1 dzieckiem a co dopiero z 2 - myslałam, ze tej babie przywale - gdyby nie nadleciał maz to chyba by dostała opr albo cos mocniejszego :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:stare pudło pomogło by mi sie podniesc a nie pie....y głupoty

a to co zrobił moj syn to efekt braku konsekfencji i fakt ze kazdy mu na wzystko pozwalla tylko zeby był spokój, nie wiem jak ja go teraz do normy przywróce :sorry2:bedzie ciezko :baffled:
 
reklama
Aqua- o boze co za babsko-niektorzy ludzie sa tak durni za az slow brakuje!!! Pomoc to baaardzo trudno ale zeby skomentowac to wszyscy sie garna-ja bym jej chyba przywalila i to tak porzadnie! Dobrze ze nic sie Wam nie stalo po upadku!
 
Do góry