reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek moderatorski

ja tylko zaproponowałam, rozumiem, że przez telefon ktoś komuś powie badz napisze,zebysmy sie nie martwily jak Go nie ma bo coś tam, ale ta druga osoba przekaże nam to w watku glownym i może uciec:tak:
a jak by bylo w osobnym wątku to byloby przejrzyście ale jak się to nie podoba to rozumiem, po prostu zauwazylam to u innych i zaproponowalam u nas bo wydawalo mi się, ze spoko pomysl ale widocznie nie, sorry
 
reklama
dodawać sobie taka wiadomość o nieobecności na forum można w suwaczku;-) wtedy nie ucieknie a po dniu usuwać wpis z suwaczka:-) ale to taki mój skromny pomysł:zawstydzona/y:
 
dodawać sobie taka wiadomość o nieobecności na forum można w suwaczku;-) wtedy nie ucieknie a po dniu usuwać wpis z suwaczka:-) ale to taki mój skromny pomysł:zawstydzona/y:
ale jak? Ten ktos kogo nie ma sobie dodawac taki opis? Bo nie rozumiem:no::zawstydzona/y: przeciez jak Go nie ma to kto bedzie widzial jego suwaczek? Chyab, ze osoba, ktora ma od niego wieści.

Ok, nie bylo mojej propozycji
 
jestem za, fajny temacik:tak:

a co do usuwania to chyba tylko jest temat o glosowaniu, moim zdaniem.
Fotki bym zostawila bo ktos może się skusi:tak:

a w ogole przyszedł mi na myśl temato Nieobecnościach czy cos w tym stylu, podpatrzyłam:zawstydzona/y:
Niekiedy ktos napisze w wątku glownym, że Go nie bedzie bo coś tam a to umyka i pozniej inni pytają albo się zastanawiają gdzie dana osoba jest, a w takim wątku pisalybysmy/informowałybyśmy tylko ze nas nie bedzie jakiś czas bo coś tam, co o tym myślicie?
Taka propozycja;-)

dobry pomysl moim zdaniem. tez cos takiego mialysmy na pazdziernku jak nieobecnosci. jak ktoras jechala do szpitala to miala kontakt z kims zazwyczaj i bylo miejsce zeby przekazywac wiesci szpitalne( lub tez ine) i gratulowac przy okazji zeby potem nie szukac;) zreszta jak wrocilam ze szpitala do domu to weszlam na ten watek i moja date i od razu moglam wszystkie zyczenia i gratulacje poczytac i podziekowac:) a tak to szukania duzo by bylo
 
reklama
Powinien się przyjąc hehe;-)
Przeciez kazdej z nas moze sie cos przytrafic, jakis dluzszy wyjazd i bedzie chciala poiformowac, ze przez jakiś czas jej nie będzie:tak: a jak nie to sie usunie a jak juz czerwiec bedzie sie zblizac to pewnie bedzie najbardziej oblegany watek:-D
 
Do góry