reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek moderatorski

Jestem za założeniem wątku " Wiadomości ze szpitala - Bez komentarzy" ponieważ już jesteśmy blisko końca a jedna z nas już w szpitalu jest więc by nie bałaganić na ogólnym i nie szukać to byla by fajna sprawa.
Czy zgadzacie się ze mną ? ? ?
 
reklama
hehe ok Macku:) mozesz tam jeszcze serduszka powklejac jak Ci sie podoba :D tylko ze mimo ze ja go zakladalam to nazwy ni chu chu zmienic nie potrafie. moge go co najwyzej usunac:/ zrobisz to?:blink:
 
hehe ok Macku:) mozesz tam jeszcze serduszka powklejac jak Ci sie podoba :D tylko ze mimo ze ja go zakladalam to nazwy ni chu chu zmienic nie potrafie. moge go co najwyzej usunac:/ zrobisz to?:blink:
Jak znajdę serduszka...;-)

EDEK
zrobione! :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja tradycyjnie bede za tym by troche pokasowac tych w ktorych zecydowanie nie piszemy

np to głosowanie co jeszcze jest

macku serduszka zrobiłas piekne!!!

ja jestem rowniez za tym zeby zastanowic sie juz po mału jaki zrobimy dla dzieciaczkow czy formie tablo czy tak jak lista czerwcowych mam ze 1 z nas bedzie wklejac i dopisywac - ale moze jakos kolorowo i ładnie by to pokombinował co???? ktora chetna???
 
Ostatnia edycja:
Do góry