reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wątek organizacyjno-techniczny

Ivi cieszę się że się za to zabrałaś . Ja też myślę że aktywność na forum powinna decydować o dostępie do zdjęć . I nie mam na myśli kilkunastu postów dziennie ;-)bo nie każdy ma na to czas i chęci .
 
reklama
pozwólcie,że ja się wypowiem :)
to świetny pomysł ale myslę,że aktywność nie jest tu dobrym odnośnikiem. ja dla przykładu nie często sie udzielam ale czytam regularnie-i chciałabym bardzo być z wami nadal.
kiedyś mielismy wątek zamknięty czerwiec 2007 i to było bardzo dobre, razem chodziłyśmy w ciąży i razem przez jakiś czas wychowywałyśmy nasze pociechy...
szkoda,że się rozleciało...
oby z nami tak nie było :)
 
No to i ja coś skrobnę:)
Myślę tak jak Wy,że zamknięte forum to dobry pomysł
Bo nie chciałabym aby wszyscy mogli czytać o moich problemach, oglądać moją fasolkę itd
Pytanie czy się dostanę :)
 
Mirellka no i właśnie o to chodzi żeby nie tylko czytać ale też pisać :tak:...
A wątek zamknięty miał być tylko na zdjęcia ...... na razie wklejamy zdjęcia z USG ale potem będziemy wklejać zdjęcia naszych dzieci i chyba każda z nas chciałaby jakoś się zabezpieczyć .
Zapraszamy więc do aktywnego uczestnictwa ;-)
 
forum zamknięte to dobry pomysł na pewno bo w otwartym ni zawsze można pisać o wszystkim co na sercu leży,bo nie wiadomo kto to czyta a dostęp mają wszyscy
 
Ivi- fajnie, ze zostalas moderatorem! i fajnie, zeby laski czytaly ze zrozumieniem i stosowaly sie.....bo widze wiele postow jednych pod drugim, zamaist uzyc opcji- edit- to tak na marginesie.
Zgadzam sie co do zdjec, ja np nie bardzo wiem jak sie wstawia takie zdjecia z usg, co prawda jestem od kilku lat na bb, zamieszczam czasem fotki (choc rzadko, bo jakos siec i dostep do niej dla wszyyyystkich, mnie przeraza) i pisze, ale tylko na zamknietym, jakos stala grupa sie utrzymala od czasu ciazy, a nasze dzieci maja juz po 3 latka i to jest super! czuje sie tam bezpiecznie, znamy sie juz troche z laskami i mysle, ze sobie ufamy.
trolli u nas (na wrzesniu 2008) nie przypominam sobie, mialysmy szczescie!

aha....ja np nie pisze miliona postow (np. znam takie- dzien dobry......dobranoc....i tak codziennie, nazbiera sie olbrzymia liczba postow, co?);-)
ale zagladam czesto, czytam i udzielam sie jesli mam cos do powiedzenia ;-) sensownego.....bynajmniej sie staram:-D

aaaa i teraz jest nas mega duzo i laski (zwlaszcza te, ktore "siedza" w domu) pisza wieleeee, ale zobaczycie, ze towarzystwo samo sie wykruszy z czasem, tak to juz jest.
 
ba! ja nie zawsze mam czas na aktywne uczestnictwo. mój 4 latek generalnie absorbuje mnie cały dzień...więc nie zawsze mam jak, nie zawsze mam czas żeby siedzieć i pisać :)
 
hihi :) widze ze dyskusja sie na całego rozkręciła :) ja popieram popieram ;) jak najbardziej popieram
 
Mirelka skoro masz czas czytać to możesz przy okazji skrobnąć parę słów :tak:
A poza tym aktywne uczestnictwo to też kwestia dyskusyjna ... I ja myśląc o aktywności nie mam na myśli kilkunastu postów dziennie ba nawet nie mam na myśli pisania codziennie . Chodzi m raczej o regularne odzywanie się na forum .
 
reklama
Przepraszam, ze chwilowo zmienie temat, ale jezeli jest to watek organizacyjno - techniczny to ja chcialam zadac jedno pytanie organizacyjno - techniczne, moze ktos mi bedzie mogl pomoc.
Chodzi mi o to, ze jak loguje na BB i na nasze forum wchodze to co trzeba kliknac, zeby w danym watku przejsc do postow nieprzeczytanych / nowych.
Wiem, ze jeszcze 2 lata temu jak uzywalam tego forum to byla taka ikonka i dzieki temu po zalogowaniu moglam czytac to co sie pojawilo nowego, a tutaj wciaz od nowa czytam to samo i szukam, zeby zobaczyc gdzie ostanio stanelam...
Tak wiec, czy ktos moze mi pomoc? Czy przy poszczegolnych watkach jest taka ikonka, ktorej ja teraz nie moge znalesc? Jak Wy sobie radzicie z tym, zeby nie czytac w kolo tego samego?

pozdrawiam serdecznie
 
Do góry