reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wątek organizacyjno-techniczny

ivi

uzależniona;) // I.2010
Dołączył(a)
19 Maj 2006
Postów
10 917
Witam
proponuję ustalić zasady obowiązujące na naszym podforum ORAZ ustalić w jaki sposób będziemy przydzielać dostęp do grupy zamkniętej marcóweczek?
 
reklama
propozycja regulaminu:

I. Regulamin marcówek 2012
1. Główna dyskusja toczy się w wątku "marzec 2012". Wszystkie nowe mamy prosimy o przedstawienie się w temacie "Przedstawmy się".
2. Przed założeniem nowego wątku prosimy sprawdzić czy podobny nie został już wcześniej założony (wątki o zbliżonej tematyce będą łączone). Nowe wątki zakładają jedynie dziewczyny ze marca 2012 w porozumieniu z pozostałymi mamusiami. Inne wątki będą usuwane.
3. Jeżeli chcesz coś dodać do napisanej wcześniej wiadomości użyj przycisku edytuj a nie pisz kolejnego posta pod swoim wcześniejszym.
4. Nie pisz całego posta drukowanymi literami lub/i pogrubionego (tych opcji używamy wyłącznie do zaznaczenia ważności fragmentu danej informacji lub użytkownika, do którego jest ona skierowana).
5. Nie obrażaj, nie wyśmiewaj, nie przeklinaj!
6. Ogłoszenia typu kupię/sprzedam będą usuwane.


II. Zasady dostępu do grupy zamkniętej (ze zdjęciami i rozmowami bardzo prywatnymi)
...........?
 
Ostatnia edycja:
Ivi ja proponuję aby tworzyć grupę zamkniętą na podstawie wysłanych do Ciebie na mailea?? zdjęc usg dzidzi. Wtedy będzie wiadomo, że to marcówka. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy mają jeszcze zdjęcia maluszków i tym samym nie wiem czy taki sposób nie jest zbyt hardcorowy ale w ten sposób grupa zamknięta będzie bezpieczna - no nie wiem oceńcie same, to taka moja wstępna propozycja.
 
na styczniówkach i innych podforach na których pisałam, dostęp do grup i wątków zamkniętych był wg aktywności na wątku głównym.
Wtedy zapisane wcześniej dziewczyny "glosowały" czy nowy użytkownik ma mieć dostęp do "zamkniętych" rozmów..

Grupę już otworzyłam, czeka żeby zacząć wysyłać zaproszenia :) tylko nie chcę tego robić bez konsultacji z wami, dlatego czekam na propozycje/sugestie
 
ja zabardzo niewiem o co chodzi z tymi grupami zamknietymi itd :( niezbyt znam sie na forach :( ale mysle ze grupa zamknieta jest dobrym pomyslem bo roznie to bywa czasami ktos sie podszywa niewiadomo co wypisuje itd ze zdieciami zeby wysylac do ivi tez nieglupi pomysl wtedy bedzie wiadomo co i jak :) jak sie dowiem czegos wiecej na ten temat to sie bardziej wypowiem :)
 
zdjęcia nie trudno zdobyć w necie i obrobić w jakimś programie;) ryzyko jest tak czy inaczej. Poza tym wtedy koniecznie proszę o pomoc w moderowaniu, bo sama nie wyrobię czasowo...

A co sądzicie o tym aby zapraszać wg "aktywności" mamusiek marcowych? wiadomo, pierwsze "zapraszanie" to sprawa prosta, a kolejne będziemy zapraszać wg tego jakie zaufanie w nas wzbudziły ..

aha - tą dyskusję chciałabym potem skasować, żeby zostały w tym wątku tylko ostateczne ustalenia :)
 
ja nie mam wielu postów :zawstydzona/y: chociaż na bieżąco śledzę wszystkie wątki i chciałabym należeć do grupy ale oczywiście dostosuje się do reszty.
 
Ja jestem z Wami dopiero od kilku dni, ale mysle, ze wlasnie aktywnosc + zaufanie uczstniczek forum jest najwazniejsze... Sama od dluzszego czasu udzielam sie na innym forum i tam tez jest to tak rozwiazane, ze zeby byc w czesci zaufanej przechodzi sie przez glosowanie osob, ktore juz tam sa.
Ze zdjeciami bywa roznie - ja sama mam spory opor, zeby publikowac zdjecia w internecie, bo mialam z tym juz niemile doswiadczenia - znam tez osoby, ktore bez oporu wstawiaja zdjecia zawsze i wszedzie :)
 
nie liczy się ilość postów ale bardziej "życie" na forum :) znaczy.. możesz napisać 10 postów o niczym, a możesz napisać jeden bardzo konkretny :) wiec patrzenie na liczbę postów moim zdaniem odpada, nie martw się Mmadziulas :)
 
reklama
uważam, że poprzez aktywność na forum i zainteresowanie innymi marcówkami powinno być głównym powodem do zaproszenia do grupy zamkniętej, podobnie miałyśmy z dziewczynami na październiku 2009.
 
Do góry