reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek organizacyjny

reklama
Renia dobry pomysl, mozna by dac znac na innych watkach ze cos takiego mamy jak bazarek i dziewczyny ktore maja starsze pociechy mogly by dawac ogloszenia, a te z Mlodszymi kupowac od nas:tak: poczekajmy tylko na zgode moderatorek :-)

Ps ja juz mam pare przepisow bo kupilam ksiazke A. karmel. i wszystkie sa od razu na wieksze porcje zeby zamrazac. Fajne sa szczegolnie te z rybami ( bo ja nie wiedzialabym jak sie do tych ryb zabrac)
 
Ostatnia edycja:
Julianna to moge zalozyc bazarek ?? :D oczywiscie z wpuszczeniem do watku mam z mlodszymi dziecmi - bedzie nam latwiej sprzedac np ubranka :(
 
Do góry