reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek organizacyjny

reklama
kivinko super pomysł. TRzeba wątek karmienia i spania rozdzielić:tak:
można też wątki typowo ciążowe usunąć do archiwum
 
A mi brakuje wątku o przetworach na zimę dla naszych dzieciaczków. W końcu lato i można by coś porobić z owoców sezonowych.
 
Ewula myślę , że smiało można pisać w wątku "kwietniówki gotują";-) do głowy mi nie przyszło robienie przetworów , bo nie wiem w co ręce włożyć a gdzie tu jeszcze szykować zapasy. Podziwiam :)
 
Dziewczyny co Wy na to zeby stworzyc watek z przepisami na dania dla naszych maluszkow? Ale taki bez komentarzy co by balaganu nie bylo. Wiem, ze mamy kulinarne akrobacje ale chyba lepiej by zalozyc nowy watek na pysznosci dla naszych szkrabob:-)
 
reklama
Do góry