reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek organizacyjny

reklama
a może udałoby sie RENIUSZEK do "Naszych kwietniowych maluszków" dorobić miejsce na zdjęcie i wymiary? te dwie listy byłyby podobne a tak wszystko byłoby "w kupie"
 
niebardzo się orientuje, która z Was się zajmuje wątkiem naszych kwietniowych maluszków. Ale chciałam prosić czy można uzupełnić liste? Bo skończyła sie na zeberce a już tyle mamy dzieciaczków. Niestety ja jestem kompletnie ciemna w komputerowych sprawach;/
 
Dziewczyny, myślicie, że warto zakładać nowy temat o połogu, czyli jak dochodzą do siebie nasze ciała i psychika po porodzie? czy będziemy to opisywać w zdrowiu naszym i maluszków?
Chciałam spytac o bliznę po cc i nie wiem gdzie to wrzucić, żeby nie zostało przykryte wiadomościami z KTG, ostatnich wizyt brzuchowych itd.
 
reklama
Czy ja moge zaproponowac i założyc watek z komentarzami do galerii? Co Wy na to? Te nasze maluchy sa przewspaniałe przeciez :-) a to by było dobre miejsce na ochy i achy .
 
Do góry