reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek organizacyjny

To że się kłócisz i tak nie zmieni że póki co zaproszenia nie dostaniesz, ponieważ ; dopóki nie ustalimy regulaminu to nikt więcej zaproszenia nie dostanie a jeżeli wspólnie tu na otwartym nic nie wymyślimy to wątek zostanie usunięty i będzie po problemie. I nikt nie będzie miała pretensji do nikogo. Chyba uczciwe prawda??
 
reklama
To że się kłócisz i tak nie zmieni że póki co zaproszenia nie dostaniesz, ponieważ ; dopóki nie ustalimy regulaminu to nikt więcej zaproszenia nie dostanie a jeżeli wspólnie tu na otwartym nic nie wymyślimy to wątek zostanie usunięty i będzie po problemie. I nikt nie będzie miała pretensji do nikogo. Chyba uczciwe prawda??
Szkoda że mówisz to dopiero teraz jak ktoś poczuł się urażony a do porozumienia nigdy nie dojdziemy bo admin powinien stworzyć regulamin podstawowy i albo się z nim zgadzasz albo nie . I dopiero wtedy tworzyć grupę.
 
Ostatnia edycja:
najpierw dostały zaproszenie osoby które najbardziej się udzielały a następnie każda mogła kogoś zaproponować


naprawdę nie chciałyśmy nikogo urazić bardzo mi przykro.
 
Ostatnia edycja:
Halo dziewczyny spokojnie, nerwy nam nie wskazane ;)

Ja tam nie poczułam się urażona, że nie dostałam zaproszenia, bo sama jestem na innym forum , na wątku zamkniętym, kryteria były ustalone z góry kogo można tam przyjąć.

Ja tutaj mam zamiar zostać, może udzielać nie będę sie tak często, bo jestem jeszcze na dwóch forach, na których jestem od kilku lat. A cieszę się, że znalazłam to forum, bo są tutaj same mamusie z kwietnia, fajnie tak :)

Nie likwidujcie tamtego wątku zamkniętego, bo to bardzo dobry pomysł, ja tam cierpliwie poczekam na przyjęcie ;) Rozumiem że trzeba zdobyć zaufanie.
 
kochana a tak wogóle to na forum jesteś całe 8 dni
No tak jestem caaałe 8 dni i z tego powodu nie mam prawa wiedzieć na jakich zasadach to wszystko działa.Tak jestem 8 dni od dnia kiedy się dowiedziałam że jestem w ciązy.Ale jasno stawiam sprawe a nie tak jak inni .Próbujecie stworzyć grupę w której bardzo bym chciała się znaleźć i to co teraz mi napisałyście trzeba bylo napisać na samym początku i człowiek by poczekał.Same chcecie żeby rozmawiać szczerze o wszystkim a tu pytacie nas o zasady forum a za plecami tworzycie grupę.Jestem w ciązy wcale nie chcę was zostawiać.Hormony mi szaleją i wk..się może nie potrzebnie.Szkoda że w złości ale od słowa do słowa zostały zasady wytłumaczone.Paulusia ty się nie złość tylko na brudno napisz swoje zasady bo ty tam będziesz rządzić i reszta niech się dostosuje taka jest moja propozycja.Weź porozmawiaj z dziewczynami które takie wątki założyły i One Ci pomogą bo przecież tu zaglądają i są chętne.
I nie sądz po tym ile kto jest na forum bo to wcale nie znaczy że mi nie zależy.
 
Dziewczyny jak tworzycie coś nowego to piszcie dokładnie zasady i wtedy nie będzie niepotrzebnych kłutni.Już siedzę cicho i będe czekać.Przepraszam.
 
Edyta własnie tworzymy zasady . jeszcze trochę trzeba poczekać bo na razie mało osób się na ten temat wypowiada a my same nie będziemy o tym decydować
 
reklama
Do góry