reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek organizacyjny

reklama
Bunny w takim razie ja nie powinnam dostać dostepu do grupy , bo :
a)z tego podforum nie spotkałam się z żadna dziewczyna,
b)nie mam konta na żadnym portalu społecznościowym i nie zamierzam , go zakladać;-)
 
Wyglada na to, ze ja tez sie nie kwalifikuje, bo z zadna Kwietniowka sie jeszcze nie spotkalam, ale to chyba nie jest takie dziwne skoro samo forum 'Kwiecien 2012' istnieje zaledwie od kilku tygodni.. Natomiast jesli chodzi o portal spolecznosciowy to ja akurat mam konto i nie stanowi to dla mnie problemu, ale na pewno sa osoby jak Martolinka, ktore nie sa tym zainteresowane i maja do tego prawo i to nie powinno ich 'dyskwalifikowac' :) Mysle ze dane typu email wystarcza na poczatku a chec do wymiany numerow telefonow i zdjec przyjda naturalnie z czasem w miare 'zzycia sie' Kwietniowek :) Zreszta jak juz trafi sie jakas psycho to zawsze moze wkleic zdjecia kogos innego.. Przeciez w razie jakichkolwiek problemow zawsze bedzie mozna kogos usunac.. No to tyle z tego co na razie przyszlo mi do glowy :)
 
Ja już zostałam zdyskwalifikowana bo widzę że jakieś zaproszenia dziewczyny dostały a ja nie ,jest to przykre. Mam na portalach społecznościowych konto ale jak na razie to nie chcę aby wszyscy moi znajomi wiedzieli że jestem w ciąży. A jak bym miała kogoś znajomego na miejscu w ciąży i z tym samym terminem wcale bym na forum nie musiała wchodzić .A przepraszam jak możemy się spotkać, jak jesteśmy porozrzucane po całej Polsce. Chcecie stworzyć jakieś forum elitarne a to mi się nie podoba.Jest dobrze tak jak jest tylko żeby niezalogowani nie widzieli naszych postów i zdjęć. Mieszkam na Podkarpaciu i zarabiam tysiąc złoty i wy mówicie o zjazdach a i dobrze możecie się spotykać i tylko dlatego że nie stać mnie na podróżowanie nie przyjmiecie kogoś do grona bo żadna mnie nie zobaczy mnie na żywo. Przykre.A przed oszustami się nie uchronicie bo z tego co dziewczyny mówią to nieźle umiała się podszyć.
 
Po to jest ten temat żeby wszystko uzgodnić.

1 Spotkania mogą być dla dziewczyn które mieszkają blisko siebie i takim razie nie będą decydowały o dostępie . Z tego co sie orientuje najbliżej mnie mieszka Afiliacja ale to i tak 100km z racji tego ze nie mam prawo jazdy ciężko mi też będzie sie z kimś spotkać.

2. Jeśli nie masz profilu na nk czy fb nic nie szkodzi w grupie wystarczy podać adres i nr tel. Na wypadek tfu tfu gdyby coś sie stało żeby dziewczyny miały z Tobą kontakt.

3. By pozostać w grupie trzeba raz na jakiś a wstawić zdjęcie i udzielać sie w kwietniowkach.

4. Usunięcie z grupy będzie miało miejsce jeśli ktoś sie miesiąc nie odezwie i nie uprzedzi swojej nie obecności. Bo to oczywiste ze wyjeżdżamy na wakacje itp.

Co jeszcze podlega zmianie?
 
Powiem WAm , ze nie do końca rozumiem cale zamieszania z wątkiem zamknietym . w "listopadzie 2009" mamy taki watek i zamieszczone sa dane kontaktowe do dziewczyn , tzw.kwestionariusz , w którym czytamy o zainteresowaniach , ulubionych ksiazkach itp, jest rowniez watek ze zdjeciami dla dziewczyn które nie chca umieszczac zdjec na watku otwartym.Wszystkie tematy poruszamy na watku otwartym .
 
Skoro nie możemy znaleźć porozumienia to może zrobimy tak że głównym kryterium będzie ilość postów u nas na lutym było 200 i wtedy zapraszamy na zamknięty i problem z głowy?? Co wy na to??
 
Powiem WAm , ze nie do końca rozumiem cale zamieszania z wątkiem zamknietym . w "listopadzie 2009" mamy taki watek i zamieszczone sa dane kontaktowe do dziewczyn , tzw.kwestionariusz , w którym czytamy o zainteresowaniach , ulubionych ksiazkach itp, jest rowniez watek ze zdjeciami dla dziewczyn które nie chca umieszczac zdjec na watku otwartym.Wszystkie tematy poruszamy na watku otwartym .
A do danych kontaktowych dostęp tylko admin i to by było fajne.U nas można by zamknięte zrobić fotki i filmiki oraz wizyty u lekarza i dolegliwości a ogólne pogaduszki otwarte.
 
Skoro nie możemy znaleźć porozumienia to może zrobimy tak że głównym kryterium będzie ilość postów u nas na lutym było 200 i wtedy zapraszamy na zamknięty i problem z głowy?? Co wy na to??
Mnie tam wszystkie punkty które wypisała Bunny pasują, ale z twoim pomysłem Paulusia nie mogę się zgodzić. Bo część z was ma już dużo postów na koncie bo jest dłużej na bb z racji starszych dzieci, aniołków czy staranek. Ja trafiłam na wątek kwietniówek prawie na samym początku, udzielam się a ile mam postów?
Powiem WAm , ze nie do końca rozumiem cale zamieszania z wątkiem zamknietym . w "listopadzie 2009" mamy taki watek i zamieszczone sa dane kontaktowe do dziewczyn , tzw.kwestionariusz , w którym czytamy o zainteresowaniach , ulubionych ksiazkach itp, jest rowniez watek ze zdjeciami dla dziewczyn które nie chca umieszczac zdjec na watku otwartym.Wszystkie tematy poruszamy na watku otwartym .
To rzeczywiście dobry pomysł żeby tam były nasze dane do kontaków, czy zdjęcia nas, naszych dzieci.
Ale zainteresowania?

A do danych kontaktowych dostęp tylko admin
a co to znaczy?
przecież dostęp do zamkniętego mają wszystkie dopuszczone
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale ty kochana dostęp już masz:tak: i to się nie zmieni;-) a tak jak ktoś uzbiera daną ilość postów to będziemy mogły go poznać. Moim zdaniem dawać dostęp wszystkim tylko dlatego że się przedstawią to też bez sensu, no juz sama nie wiem tak źle i tak nie dobrze.
 
Do góry