reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek organizacyjny

reklama
o rany, ale historie straszne! aż ciary przechodzą...
U nas na wrześniówkach było tak, że jak po 2 miesiącach pojawiła się gadka o stworzeniu zamkniętego to nagle znalazło się 100 nowych mamuś, które tylko czytały i chciały czytać dalej...
 
o rany, ale historie straszne! aż ciary przechodzą...
U nas na wrześniówkach było tak, że jak po 2 miesiącach pojawiła się gadka o stworzeniu zamkniętego to nagle znalazło się 100 nowych mamuś, które tylko czytały i chciały czytać dalej...
no własnie to jest wkurzające, bo są fora otwarte i mogą sobie czytać do woli albo kupic gazetę, nie rozumiem po co ktoś chce być na forum a się nie udzielać, u nas była osoba która NIGDY nie odniosła się do czyjejś wypowiedzi, pisała tylko o sobie 2 zdania typu dzieci śpią albo się bawią i tyle, dla takich osób są otwarte fora i tyle
 
Laski, wybaczcie pytania ale ja tu jestem nowa ;)
Po co jest ten zamknięty wątek? Przenosimy się tam z pogaduchami czy o czym tam będzie?
Bo piszecie też wątek i dział, to chodzi o ten wątek przyklejony założony przez paulusię?
Czy ja jestem tam dopuszczona skoro nie widzę żadnych postów?
 
Żeby wejść do wątku zamknietego musisz dostać zaproszenie. Nie będziemy sie tam przenosić z pogaduchami ale też tam będziemy pisać ale bardziej osobistych sprawach. Tutaj moze każdy wejść i wszystko przeczytać oglądać zdjęcia nasze a tam już nie będą mieli dostępu ze tak powiem podglądcze


No i co ma ktoś pomysł co do regulaminu ?
 
moim zdaniem regulamin podforum nie jest potrzebny, bo chyba każdy może przeczytać na jakich zasadach działa bb w regulaminie glownym.
w sprawie dostępu do grupy mogę powiedzieć jak się to odbywa u nas na majówkach: do grupy dostały dostęp osoby, które się spotkały z kimś z forum na żywo (u nas bardzo często są organizowane spotkania) lub podały kontakt do siebie na nk/fb - dzięki temu wiedziałyśmy, że każdy jest rzeczywistą osobą, nie podszywającą się pod nikogo. warunkiem pozostania w grupie było udzielanie się na forum i wklejanie aktualnych zdjęć (gdyż grupa służyła nam też jako prywatny albumik) - zgodnie z zasadą "kto ogląda zdjęcia innych, umieszcza też swoje". Osoby nie udzielające się od dłuższego czasu otrzymywały prywatną wiadomość od moderatora z zapytaniem czy nadal chcą uczestniczyć w dyskusjach grupy. Jeśli nie było odpowiedzi lub osoba rezygnowała, zostawała usunięta z grupy.

Oczywiście jest to do weryfikacji, bo może macie jeszcze jakieś pomysły i można to ulepszyć :)
 
reklama
Żeby wejść do wątku zamknietego musisz dostać zaproszenie. Nie będziemy sie tam przenosić z pogaduchami ale też tam będziemy pisać ale bardziej osobistych sprawach. Tutaj moze każdy wejść i wszystko przeczytać oglądać zdjęcia nasze a tam już nie będą mieli dostępu ze tak powiem podglądcze
już rozumiem, dziękuję

moim zdaniem regulamin podforum nie jest potrzebny, bo chyba każdy może przeczytać na jakich zasadach działa bb w regulaminie glownym.
w sprawie dostępu do grupy mogę powiedzieć jak się to odbywa u nas na majówkach: do grupy dostały dostęp osoby, które się spotkały z kimś z forum na żywo (u nas bardzo często są organizowane spotkania) lub podały kontakt do siebie na nk/fb - dzięki temu wiedziałyśmy, że każdy jest rzeczywistą osobą, nie podszywającą się pod nikogo. warunkiem pozostania w grupie było udzielanie się na forum i wklejanie aktualnych zdjęć (gdyż grupa służyła nam też jako prywatny albumik) - zgodnie z zasadą "kto ogląda zdjęcia innych, umieszcza też swoje". Osoby nie udzielające się od dłuższego czasu otrzymywały prywatną wiadomość od moderatora z zapytaniem czy nadal chcą uczestniczyć w dyskusjach grupy. Jeśli nie było odpowiedzi lub osoba rezygnowała, zostawała usunięta z grupy.
Oczywiście jest to do weryfikacji, bo może macie jeszcze jakieś pomysły i można to ulepszyć :)
wydaje się sensownie i logiczne :)
 
Do góry