reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek organizacyjny

reklama
są sytuacje że praktycznie każda z nas przeklina a tu i tak to wygwiazdkuje się więc przesady, tym bardziej ze na ogół piszemy przyzwoicie;-)

a co do zamkniętego, to trzeba się tym zająć jak tylko będziemy mieć moderatorów, ale wiadomo ze to co tu jest napisane to już zostanie, tylko dostaniemy nowy dział zamknięty tylko dla nas,
myślę że na dzień dzisiejszy powinna dostać dostęp kazda osoba która tu pisze i w miarę regularnie się udziela i jakby to powiedzieć daje coś od siebie, tu zbytnio mi się nie rzuciło ale np u nas na lipcówkach tak bywało że ktoś wpadł na forum, na samym poczatku, napisał 2 posty i był na zamkniętym a potem miał już nas gdzieś i tyle, to nie wiem po co taka osoba w ogóle chce mieć dostęp,
później wiadomo zawsze można komuś dodać dostęp jak osoba okaże się w porządku, najtrudniej na początku zdecydować, może np ilość postów może być po części kryterium, wiadomo ze nie do końca bo można klepać bez sensu posty i nic nie wnosić, nic o sobie nie pisać ale w pewnym sensie to daje obraz czy dana osoba ma w planie zagościć tu na dłużej czy tak chwilowo
mam nadzieję że zrozumiałyście moją paplaninę;-)
 
są sytuacje że praktycznie każda z nas przeklina a tu i tak to wygwiazdkuje się więc przesady, tym bardziej ze na ogół piszemy przyzwoicie;-)

a co do zamkniętego, to trzeba się tym zająć jak tylko będziemy mieć moderatorów, ale wiadomo ze to co tu jest napisane to już zostanie, tylko dostaniemy nowy dział zamknięty tylko dla nas,
myślę że na dzień dzisiejszy powinna dostać dostęp kazda osoba która tu pisze i w miarę regularnie się udziela i jakby to powiedzieć daje coś od siebie, tu zbytnio mi się nie rzuciło ale np u nas na lipcówkach tak bywało że ktoś wpadł na forum, na samym poczatku, napisał 2 posty i był na zamkniętym a potem miał już nas gdzieś i tyle, to nie wiem po co taka osoba w ogóle chce mieć dostęp,
później wiadomo zawsze można komuś dodać dostęp jak osoba okaże się w porządku, najtrudniej na początku zdecydować, może np ilość postów może być po części kryterium, wiadomo ze nie do końca bo można klepać bez sensu posty i nic nie wnosić, nic o sobie nie pisać ale w pewnym sensie to daje obraz czy dana osoba ma w planie zagościć tu na dłużej czy tak chwilowo
mam nadzieję że zrozumiałyście moją paplaninę;-)

masz 100%racji! :-)

Nie wiem czy ktoras z was jest na gronie lub była i słyszała o przypadkach ze dziewczyny podszyway sie pod inne osoby lub wymyślały sobie całe zycie, pisały ze są w ciazy, wymyslały niestworzone historie a pozniej się okazywało, ze dziewczyna sobie jaja robi.
Był tez przypadek, ze dziewczyna pisała na forum 8miesiecy - kazdy myslał, ze jest normalna a pozniej okazało sie ze to jakis psychol. Jak nadszedł jej czas porodu napisała, ze jej dziecko umarło.
Wszystkie jej pisały, ze jezuuu tragedia i wógole bardzo kazdy jej wspołczuł.
A tu 2 dni pozniej jakies osoby się zgłosiły, ze to wszystko nie prawda, ze ta dziewczyna jest umsyłowa chora, ze tą całą historie zyciową zmyśliła. Ukradła zdjecia ajkies innej dziewczynie i to wklejała. W koncu ktos się dopatrzył, ze cos tu nie gra!

Mam nadzieje, ze u nas wszystkie ciaze są prawdziwe no i osoby tez :)))
 
no właśnie o to mi chodziło bo dziewczyny na lipcówkach pisały ze tu na bb też były takie przypadki, my dla wiarygodności i nie tylko dlatego, zrobiłysmy sobie listę(oczywiście przesyłaną mailowo nie na forum) z imionami nazwiskami, adresami mailowymi, nr telefonu, kontakt na nk, bardziej też dla siebie żeby mieć kontakt nie tylko na forum ale i poza nim, ale jesli ktoś nie bał się podać takich danych to znaczy że jest prawdziwy i jego ciąża też, nie mówię że musimy robić tak samo, to tylko przykład z mojego doswiadczenia na forum
 
u nas na grudniu też była taka przykra sytuacja.
marcelina podobna sytuacja, a moze nawet chodzi o ta sama była na bb na listopadzie tylko roku nie pamietam chyba 2010..wszystkie dziewczyny czekały na porod całe w stresie..a jedna napisała, że urodziła martwe dzieciatko..masakra..okazała sie trollem...
 
Jejku jakie wy tu straszne historie odpowiadacie. Jak można być tak beznadziejnym żeby udawać ciąże i wymyślać sobie życiorys. Paranoja.

Marcelina1984 ja jestem jak najbardziej prawdziwa ;-) Tylko jak to udowodnić :szok:
Nie no śmieje się ale normalnie jestem w szoku że są takie sytuacje
 
reklama
Witam,
czy zostały ustalone kryteria dostępu do wątku zamkniętego?

i jeszcze jedno pytanie :) rozumiem, ze mamy dwóch moderatorów - syneczki i paulusię? :)
 
Do góry