reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek organizacyjny

reklama
a co to znaczy?
przecież dostęp do zamkniętego mają wszystkie dopuszczone
A oto chodzi że nie każdy kto zdobędzie wasze zaufanie w internecie jest ok.I nie jestem za tym aby swój nr. telefonu udostępniać nawet dla grona zamkniętego.I to ja chcę decydować kto dostanie mój numer. Jest to rzecz osobista jak majtki. I nie zamierzam zmieniać nr.tel. jak jakiś oszust dostanie go w swoje ręce.A tak się może zdarzyć.
 
Ostatnia edycja:
nie należy dawać dostępu wszystkim bo to bez sensu ale to 200 postów to też przesada ja się udzielam od początku mojej ciąży i ile postów mam?poza tym pisać posty po to żeby zrobić ilość to też głupota...wszystkie czytamy i umiemy oceniać-a przynajmnie tak mi się wydaje i tak możemy wybierać te zainteresowane...a co do spotkań to ja raczej też odpadam...a zdjęcia na zamkniętym próbowałam dać i mi jakoś nie wychodzi no więc dałam je na otwarty a jak każda z nas będzie mieć swój temat na zamkniętym to może wpisać zainteresowania jeśli będzie na to miała chęć;-)
 
moim skromnym zdaniem za szybko powstał pomysł zamknietego wątku, bo sie jeszcze nie znamy..i co z tego ze np. ja mam 2000 postów..a ktoś ma 100 a więcej udzielał sie na kwietniówkach niz np. ja..ja dostep mam a ta osoba nie..nie kumam troche tego;) na grudniówkach 09 tez mamy zamkniety watek, jak przychodził ktos nowy, duzo pisał, wydawał nam sie ok, to dostawał dostep..ale ilość postów, dla mnie to żadne kryterium..ktos może mieć 50 postów, a bedziemy wiedziały o nim więcej niz o kimś kto ma 150 postów, bo ten drugi bedzie sobie tylko nabijał konto..pisząc "hej"..ja moge pisać na otwartym, nie mam problemu żeby napisać np. że dzis bola mnie cycuchu..uważam, że to nic intymnego..poza tym nie znamy sie jeszcze na tyle, żebym miała się zwierzać z moich osobistych spraw:)
mam nadzieję, że nie odbierzecie źle mojego posta. pozdrawiam
 
Nawet nie ma co dyskutować grupa zamknięta się utworzyła i co niektórzy do niej nie zostali zaproszeni.Jest mi przykro bo termin mam na kwiecień i od pierwszego dnia na forum się udzielam ale godna nie jestem przyjęcia.
 
Mam dość afer o wątek zamknięty, ponieważ jest to bezsensu my miałyśmy się na tym forum dzielić swoimi radościami i smutkami a nie wykłucać o pierdoły.Moje pytanie brzmi czy mam go usunąć?? czy o co wam chodzi??
 
paulusia zapytaj się dziewczyn które dostąpiły zaszczytu i zostały zaproszone.Po co zadajecie pytania na wątku otwartym jak i tak nikt nas tam nie chce.Czuję się źle bo wchodze tu codziennie i było fajnie a dziś zostałam przez was urażona bo poczułam że mnie tu nie chcą i tak właśnie jest.Spadam gdzie indziej a wy sobie twórzcie kółko 10 kwietniówek które należą do grona elity.
 
Tak jasne tworzymy elitę a nawet sektę :-D:-D:-D dziewczyny po co się unosicie?? nie o to chodzi miałyśmy sie dogadać a tu taka afera:-(
Edytka nie gadaj bzdur że nikt Cię nie chcę bo tak nie jest
 
reklama
Więc dlaczego mnie nie zapraszacie i musze się prosić a tego nie będę. Od kilku dni mówicie o zamykaniu wątku i cierpliwie czekałam ale nie .Zaproszenia nie dostałam.A rano wchodzę na wątek zamknięty i tam już 10 osób.Ale się nie dostane szkoda.Jest mi przykro i tyle.Więc chodzi mi oto że pytajcie o zasady osób które zostały tam zaproszone bo co ja mam do gadania?
 
Do góry