reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zamkniety

Kira24

Mamusia Adasia:)))
Dołączył(a)
25 Wrzesień 2006
Postów
2 376
Miasto
Warszawa
Dziewczyny,chcialabym założyc wątek zamkniety.Taki gdzie bedziemy mogly zalic sie na chlopow,intymnosci i cale zlo tego swiata,a nie chce zeby osoby trzecie czytaly moje intymne wynurzenia:dry:Wam ufam,reszcie nie:no:
Jesli są chetne wsrod nas-prosze sie dopisywac.Potem liste wyśle Adminowi:tak:Kopiujcie tylko liste i sie dopisujcie-bedzie mi łatwiej zebrac

Wątek zamkniety
Kira24
 
reklama
Myślę ze pomysł dobry. Kira Adaś chyba daje ci duzo czasu wolnego bo masz duzo nowych fajnych pomysłów ;-)

Kira
Karolki
Aneta456
Mrozik
 
kira
karolki
aneta 456
mrozik
natalia85
edyta80
natak

Kira a co z watkiem tematy do narzekania??? myslisz, ze ktos (mąz) go podczytuje? dlaczego chcesz sie tak chowac?
 
reklama
NataK-chodzi mi o dziewczyny z innych watków i osoby zupelnie obce,a pozatym mam kilku znajomych na forum a nie chce zeby kazdy czytal o tym co mowie tylko Wam.inne osoby nie beda mialy dostepu do watku-tylko te ktorych nazwiska podam
Nie jest obowiazkowy i zawsze mozna sie dopisac lub wypisac
 
Do góry