reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża, parę pytań.

Dołączył(a)
29 Sierpień 2018
Postów
3
Cześć dziewczyny, mam parę pytań.
Staralam się z moim narzeczony o fasolke i nareszcie udało się. (w marcu poronilam dlatego piszę nareszcie). 27.07 miałam ostatnia @. Owulacja była 11 sierpnia i też koło tego terminu było zapłodnienie.
Koło terminu miesiączki zrobiłam test wyszedł pozytywnie ale ta 2 kreska była bardzo słaba. Kolejne 2 testy były w odstępach 2 dniowych. I to samo także słaba kreska. Dziś zdecydowałam się na betę. Wyszła 60,2.
Z moich obliczeń to niby prawie 5 tydzień.
Teraz brałam kompiel patrzę śluz z minimalna krwią czy to normalne? Dziewczyny mialyscie tak z beta? I śluz z minimalna krwią?
Proszę o jakieś odpowiedzi.
Także bardzo proszę o nie mieszanie mnie z błotem. Przejmuje się wszystkim po tym poronieniu. Mam już jedno dziecko ale ciaza przeszła idealnie.
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam parę pytań.
Staralam się z moim narzeczony o fasolke i nareszcie udało się. (w marcu poronilam dlatego piszę nareszcie). 27.07 miałam ostatnia @. Owulacja była 11 sierpnia i też koło tego terminu było zapłodnienie.
Koło terminu miesiączki zrobiłam test wyszedł pozytywnie ale ta 2 kreska była bardzo słaba. Kolejne 2 testy były w odstępach 2 dniowych. I to samo także słaba kreska. Dziś zdecydowałam się na betę. Wyszła 60,2.
Z moich obliczeń to niby prawie 5 tydzień.
Teraz brałam kompiel patrzę śluz z minimalna krwią czy to normalne? Dziewczyny mialyscie tak z beta? I śluz z minimalna krwią?
Proszę o jakieś odpowiedzi.
Także bardzo proszę o nie mieszanie mnie z błotem. Przejmuje się wszystkim po tym poronieniu. Mam już jedno dziecko ale ciaza przeszła idealnie.

Powtórz betę po 48 h w tym samym labie i umów się do ginekologa. Owu mogła się przesunąć.

Krew to wg mnie powód do szybkiej konsultacji, ale nie panikuj.

Po poronieniu możesz dostać luteinę na wszelki wypadek .

Powodzenia!
 
Jeśli tej powiedzmy krwi było niewiele i incydent się nie powtórzył to raczej nic złego się nie nie dzieje niemniej warto czym prędzej iść do lekarza to sprawdzić. Lepiej dmuchać na zimne, w końcu chodzi o drugiego człowieka :) życzę Ci oby wszystko poszło cacy tym razem, tym bardziej że masz za sobą jedną ciąże bez powikłań co oznacza że te poronienie to mógł być "przypadek". Ja osobiście mam jedno poronienie za sobą i jedna zdrowa ciąże, więc chyba czasem tak się zdarza niestety :/
 
Byłam dziś u doktora usłyszałam że za szybko przyszłam chodź pokazałam mu wynik bety. Niby na usg by nic nie widział. Chyba muszę zmienić ginekologa.
 
Ja bym powtórzyła betę po 48h. 60 to trochę mało, ale w końcu rośnie od zera więc kiedyś musi być niska zanim będzie te kilka tysięcy ;) na lekarza jeszcze za wcześnie, na tym etapie nawet nie potwierdzi ciąży. Mógł Ci jedynie dać skierowanie na betę.
 
U mnie w 5 tygodniu na usg było widać pęcherz płodowy i ciałko żółte- jeszcze bez zarodka, który pokazał się tydzień pózniej. Taka bardzo mała ilość krwi to może być zwykłe pęknięte naczynko, nie martwiłabym się tym tylko znalazła dobrego gina do prowadzenia ciąży.
 
reklama
Hej dziewczyny jestem w ciazy w 6tyg i mam PCOS lekarz przepisal mi duphaston na wszelki wypadek 2×1 w sobote brazowy uplaw i dzisiaj tez ino ze troszeczke wiecej zadz do ginekologa gdzie chodzę odebrala Pani polozna i pow ze tak sie zdaza i mam sie nie martwic a jesli bede bardzo sie stresowac to musze do czwartku poczekac. Zastanawiam się czy nie podjechac na izbe przyjec.
 
reklama
Do góry