reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesne nietypowe objawy ciąży

paulaa.91

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Sierpień 2019
Postów
26
Hej Dziewczyny :)

Pytanie z ciekawości, czy miałyście jakieś wczesne nietypowe objawy ciąży? Przeczytałam artykuł, że może to być zatkany nos, ból zębów, biegunka lub zaparcie, wzdęcia, gazy, poprawa albo pogorszenie cery, zastrzyk energii, pocenie się, ślinotok, poczucie, że ma się grypę - i to niby przed spodziewaną (a raczej spodziewanym brakiem) miesiączki.
A może jeszcze coś innego? :)
 
reklama
Rozwiązanie
Hej Dziewczyny :)

Pytanie z ciekawości, czy miałyście jakieś wczesne nietypowe objawy ciąży? Przeczytałam artykuł, że może to być zatkany nos, ból zębów, biegunka lub zaparcie, wzdęcia, gazy, poprawa albo pogorszenie cery, zastrzyk energii, pocenie się, ślinotok, poczucie, że ma się grypę - i to niby przed spodziewaną (a raczej spodziewanym brakiem) miesiączki.
A może jeszcze coś innego? :)
Przeziębienie bez żadnej innej możliwej przyczyny [emoji4] zaczęło się w czwartek, od piątku do niedzieli nie byłam w stanie podnieść się z łóżka, a w poniedziałek cień cienia II kreski na teście [emoji7]
reklama
Ja miałam straszne mdłości, ale bez wymiotów i odczowalam straszne zmęczenie, po prostu spala bym cały dzień i noc. Około 4/5 tygodnia co noc miałam zatkany nos, byłam w ciągłych nerwach, wszystko i wszyscy mnie denerwowali.
 
reklama
Hej :)
Mi kilka dni temu skończyła sie miesiączka i teraz kłuje mnie coś w okolicach odbytu, jajników, ciężko mi określić lokalizację tych dolegliwości. Ogólnie czuje się osłabiona. Dodam, ze poprzednia moja miesiączka była bardzo skąpa, trwała 2 dni i krwawienie było niewielkie. Czy według Was wskazuje to na coś konkretnego? Miałyście tak?
Pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry