reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wczesne objawy,te pierwsze

dzieki dziewczyny, niestety beta u mnie odpada bo nie mieszkam w polsce i musialabym czekac klka dni na wizyte, na zwykle pobranie krwi, to juz poczekam do tego dnia okresu. Macie racje piszac, ze kobiety sie doszukuja, sama jestem swietnym przykladem.... brzuch mnie dzisiaj nadal boli, tak dziwnie na dole, ale pewno to na okres. A ten okres w sylwestra mialam normalnie, tzn zaczal sie dzien przed sylwestrem, a skonczyl po 5 dniach, czyli to chyba nie krwawienie implantacyjne, widze po wpisach, ze to powinno trwac jeden dzien i byc skape. Jeden test zrobilam tydzien temu ale wieczorem, wyszedl negatywny, a na drugi, na nastepny dzien rano chyba nasikalam za malo bo sie pokazal error.
mam ochote dzisiaj kuoic kolejny i zrobic jutro rano.... ale rozsadek podpowiada, zeby zaczekac.
 
reklama
Ja tak samo pisałam w swoich wątkach, u mnie wystąpiło jednodniowe plamienie tydzień przed okresem zostało mi 4 dni do niego i staram się nie nakręcac tym bardziej że brzuch boli mnie jak na okres a śluz to normalnie leci ze mnie jak nie wiem poprostu zalewa mnie [emoji1] ale jak to piszą inne Panie każda z nas jest inna i przebiega ciaza inaczej. Zaobserwowałam u moich znajomych właśnie objawy jak na okres a właściwie nie dostały go więc wszystko możliwe

no to trxymam kciuki;-) robisz test za te 4 dni czy wczesniej?
 
Niestety dziewczyny, które bardzo chcą często dopatrują się we wszystkim pierwszych objawów ciąży :/. Jak pisałam w innym wątku ja parę razy miałam bardzo dziwne objawy przed okresem i też już byłam przekonana, że czeka mnie ciąża, ale wynik był negatywny. Natomiast, kiedy się udało objawy były idealnie jak na okres, nic nietypowego. Objawy typowo ciążowe (nudności, wrażliwość na zapachy) pojawiły się u mnie dopiero koło 7 tygodnia ciąży.


a w ktorym tygodniu/miesiacu jestes?
 
dzieki dziewczyny, niestety beta u mnie odpada bo nie mieszkam w polsce i musialabym czekac klka dni na wizyte, na zwykle pobranie krwi, to juz poczekam do tego dnia okresu. Macie racje piszac, ze kobiety sie doszukuja, sama jestem swietnym przykladem.... brzuch mnie dzisiaj nadal boli, tak dziwnie na dole, ale pewno to na okres. A ten okres w sylwestra mialam normalnie, tzn zaczal sie dzien przed sylwestrem, a skonczyl po 5 dniach, czyli to chyba nie krwawienie implantacyjne, widze po wpisach, ze to powinno trwac jeden dzien i byc skape. Jeden test zrobilam tydzien temu ale wieczorem, wyszedl negatywny, a na drugi, na nastepny dzien rano chyba nasikalam za malo bo sie pokazal error.
mam ochote dzisiaj kuoic kolejny i zrobic jutro rano.... ale rozsadek podpowiada, zeby zaczekac.
U mnie plamienie implementacyjne trwało 3-4 dni i potem miałam plamienia jeszcze w 6-8 tygodniu ciąży. Każda ma inaczej myślę :)
 
reklama
Do góry