reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wczesne objawy,te pierwsze

A ja w ostatniej ciazy myslalam, ze mam jelitowke ciagle mnie gnalo po kazdym jedzeniu I zeby nie lykac tabletek 5 dni przed @ zrobilam test a tam dwie kreski. Ale @ mialam bardzo regularnie. W pierwszej I drugiej nie zapamietalam nic co by mi dalo do myslenia, ze moze jestem
 
reklama
Dziewczyny znów dostałam plamień w pracy kolor ten sam jasno różowy czyżby początek okresu? Niby mam mieć za 3 dni ostatnio były w sobotę i trwały jeden dzień
 
A ja w ostatniej ciazy myslalam, ze mam jelitowke ciagle mnie gnalo po kazdym jedzeniu I zeby nie lykac tabletek 5 dni przed @ zrobilam test a tam dwie kreski. Ale @ mialam bardzo regularnie. W pierwszej I drugiej nie zapamietalam nic co by mi dalo do myslenia, ze moze jestem
5 dni przed okresem już Ci test pokazał ciąże? Szybko:-) ja pamiętam jak kilka lat temu byłam w ciąży, to dopiero po spodziewanym terminie mi test wykrył ciąże. Jezuuuuuniu, jeszcze kilka dni do okresu......
 
5 dni przed okresem już Ci test pokazał ciąże? Szybko:-) ja pamiętam jak kilka lat temu byłam w ciąży, to dopiero po spodziewanym terminie mi test wykrył ciąże. Jezuuuuuniu, jeszcze kilka dni do okresu......
Tak☺ pierwsza ciaza dzien po spodziewanej @ , druga ciaza 4 dni przed @ I 3 ciaza 5 dni przed. Ale @ mialam jak w zegarku
 
Miało skrzepy? A ja czytałam gdzieś na forum że jak są skrzepy i mocno czerwona krew w sensie bordo to jest okres
No widzisz, u mnie były takie małe strzepki, trochę jak nitki. Tak u mnie wygląda koncowka okresu zazwyczaj. Ale ilościowo nie było tego dużo, jakbym nie zmieniała częściej podpasek to może uzbierałoby się tego niecała podpaska na dzień.
 
No widzisz, u mnie były takie małe strzepki, trochę jak nitki. Tak u mnie wygląda koncowka okresu zazwyczaj. Ale ilościowo nie było tego dużo, jakbym nie zmieniała częściej podpasek to może uzbierałoby się tego niecała podpaska na dzień.
Aha, bo ja znów zaczęłam plamić i z moczem wyleciały mi 3 strzepki ale takie bardzo małe mam nadzieję że to nie okres [emoji2960]
 
reklama
Tak☺ pierwsza ciaza dzien po spodziewanej @ , druga ciaza 4 dni przed @ I 3 ciaza 5 dni przed. Ale @ mialam jak w zegarku
O to już doświadczenie jest:-) ja mam 30 lat, i jeszcze ani jednego dzieciatka:-( wiem, że nie ma reguły, każda ciąża inna itd, ale się boję. Palilam dużo papierosów, z dieta też raczej nie uważałam, teraz od tygodnia dopiero zaczęłam brać witaminy. I nie przestanę, nawet jeśli dostanę okres. Nie planujemy jeszcze dziecka, ale ja w głębi serca pragnę, żeby się "stało" byłabym w siódmym niebie
 
Do góry