reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wczesne objawy,te pierwsze

Rozwiązania
0
witam was dziewczyny, chcialam prosic was o pomoc, te doswiadczone i w obecnej ciazy. Przeszukalam juz caly internet...
okres mam dostac w niedziele, za tydzien, ale czy jest mozliwe ze juz teraz moge miec jakies objawy? min ogromna ochote na slodkie, zmiany nastrojow i bol w dole brzucha? prosze powiedzcie czy ktoras miala podobnie? mozliwe ze sobie wkrecam, bardzo bym chciala byc w ciazy, raz poronilam, kilka lat temu i sie bardzo boje czy w ogole uda mi sie zajsc jeszcze raz. bede bardzo wdzieczna za kazda rade.pozdrawiam

reklama

Loli05

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Te objawu u mnie to oznaczaja zblizajacy sie okres,ale nie kazdy ma takie same.tydzien do okresu to nie jestem pewna czy juz sie zagniezdzil zarodek i zaczely sie wytwarzac hormony ciazowe?ja z mojej ciazy pamietam tylko ze temperature czy to rano czy wieczorem zawsze mialam powyzej 37,i brak okresu,i mialam wrazenie ze w piersiach mi sie jakby jakies zylki przepychaly otwieraly,i duzo sluzu.no to z takich wczesnych

maksimas

Rozwiązania
1
Moje pierwsze objawy byly zupelnie nie typowe a na pewno nie podobne do tych przed @. A mianowicie to objawy grypy, zgaga (nigdy jej nie mialam) i zaczela robic mi sie ciemna otoczka na sutkach. Bol w dole brzucha czy mdlosci pojawily sie w ok 6tc. W ok 4 tyg strasznie swedzialy mnie sutki. Kochana nie panikuj, jesli raz udalo ci sie zajsc w ciaze to juz jest super znak. Wyluzuj, nie zadreczaj sie i nie nakrecaj. NIe zaprzataj glowy niepotrzebnym stresem a na pewno sie uda;)

Rozwiązania
0
no moze racja, niepotrzebnie sie zadreczam i trace na to czas;-) co ma byc to bedzie ale tak to jest,ciezko mi to wytlumaczyc, jak bardzo tego pragne... okres mialam w sylwestra, wiec sie nawet zastanawiam, czy nie moglo dojsc do zaplodnienia wczesniej, mimo ze okres byl, ale wiem ze niektore kobiety miewaja krwawienia na pocatku ciazy.... wtedy te moje ''objawy'' bylyby juz w 6tym tygodniu ciazy, no ale nie ma co gdybac.pozekam i zobacze,trzymajcie kciuki, i dzieki;-)

Loli05

Rozwiązania
3
A ten w sylwka okres to normalny czy krotki?no bo jak mysliszze 6tyc moglby byc to test by na bank wyszedl,zawsze zostaje slynna beta,oma chyba wychodzi szybko,daj znac jak sie rozwinela sytuacja

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Niestety jak się chce zajść w ciążę, to można sobie wszystkie możliwe objawy wkręcić, najlepiej idź na betę i będziesz mieć 100% pewności, bo gdybanie Cię wykończy...

JestemMamą

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Moja koleżanka stara się o dziecko, ma praktycznie wszystkie objawy, które by mogły potwierdzić ciążę, ale test pokazuje coś innego. Mówiłam jej, żeby zrobiła bete i że za szybko zrobiła test i włąśnie jest strasznie nakręcona, bo ona by już chciała :) na spokojnie wszytsko :)

Pysiol

Rozwiązania
0
Niestety dziewczyny, które bardzo chcą często dopatrują się we wszystkim pierwszych objawów ciąży :/. Jak pisałam w innym wątku ja parę razy miałam bardzo dziwne objawy przed okresem i też już byłam przekonana, że czeka mnie ciąża, ale wynik był negatywny. Natomiast, kiedy się udało objawy były idealnie jak na okres, nic nietypowego. Objawy typowo ciążowe (nudności, wrażliwość na zapachy) pojawiły się u mnie dopiero koło 7 tygodnia ciąży.

Hiczi

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja tak samo pisałam w swoich wątkach, u mnie wystąpiło jednodniowe plamienie tydzień przed okresem zostało mi 4 dni do niego i staram się nie nakręcac tym bardziej że brzuch boli mnie jak na okres a śluz to normalnie leci ze mnie jak nie wiem poprostu zalewa mnie ale jak to piszą inne Panie każda z nas jest inna i przebiega ciaza inaczej. Zaobserwowałam u moich znajomych właśnie objawy jak na okres a właściwie nie dostały go więc wszystko możliwe

reklama

Paula_12345

Miasto
Kato
Rozwiązania
0
U mnie 2 razy identyczne objawy zaczęły się jakoś 3 dni przed terminem miesiączki - plamienie implantacyjne, charakterystyczny ból piersi (jakby nagle przytyły po 2 kg i ktoś je mocno ściskał) i jakieś takie ogolne rozdrażnienie. Z beta warto parę dni poczekać bo jak będzie wynik do 40 to pewności nie ma ;)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
L Pierwsze objawy - wczesne Staramy się 24
P Wczesne objawy ciąży ? Potrzebuję porady 2
J Wczesne objawy ciąży? Potrzebuję porady 12
C Wczesne objawy ciąży Ciąża, poród, połóg 51
K Wczesne objawy Staramy się 6
P Wczesne nietypowe objawy ciąży Potrzebuję porady 22
K Staranie sie, wczesne objawy Staramy się 673
C wczesne objawy ciąży pomocy Potrzebuję porady 10
A Wczesne objawy ciąży ? Potrzebuję porady 23
O Tak wczesne objawy ciąży? Potrzebuję porady 1
O Tak wczesne objawy ciąży? Potrzebuję porady 0
B Ciąża , wczesne objawy Staramy się 1
B Wczesne objawy ciąży Staramy się 0
B Wczesne objawy ciąży Staramy się 0
Lopatkax Wczesne poronienie - czy jest szansa, że będzie jeszcze wszystko ok? Ciąża, poród, połóg 43
M Plamienia we wczesnej ciąży Ciąża, poród, połóg 22
IsabellaW Wczesne poronienie ? Potrzebuję porady 9
K Dwa bardzo wczesne poronienia Ciąża po poronieniu 16
Elamama Wczesne wstawanie dziecka Roczniaki i dwulatki 7
Martxx1 Wczesne poronienie Potrzebuję porady 11
patrycja23 Wczesne ząbkowanie Młodziutkie mamy 16
mamowyswiat. wczesne zęby Młodziutkie mamy 17
D Wczesne wspomaganie rozwoju dzieci 1 - 4 lat Poznań. Dzieci kochane bardzo 0
mummy2 bardzo wczesne pobudki rano Trzylatki 11
mitaginka Wczesne wspomaganie rozwoju- dzielmy się doświadczeniami Dzieci urodzone w kwietniu 2011 35
A za wczesne stanie? Zdrowie 8
J Czy to może być ciąża Ciąża, poród, połóg 5
W Ciąża w okres Potrzebuję porady 10
E Objawy Potrzebuję porady 5
olala1989 Objawy, czy to ciąża Staramy się 13
KT1212 Ciąża? Ciąża, poród, połóg 10
KT1212 Mogę być w ciąży? Ciąża, poród, połóg 6
C Czy mogę być w ciąży? Potrzebuję porady 9
M Pierwsze objawy ciąży Potrzebuję porady 10
R Dziwna sytuacja z okresem Ciąża, poród, połóg 38
M Okres wcześniej Potrzebuję porady 1
Sandra077 Objawy wczesnej ciąży Czerwcowe mamy 2020 8
D Dziwne objawy Potrzebuję porady 3
Czekooolada Owulacja , objawy Staramy się 5
M Jakie są objawy refluksu u niemowląt? Potrzebuję porady 8
M Czy to normalne objawy ? Potrzebuję porady 6
angelika.zima5 Cukrzyca ciążowa czy zwykłe objawy ciąży? Potrzebuję porady 9
A Czy jest możliwość ciąży? Brak okresu 11 dni, test negatywny Potrzebuję porady 16
A Objawy ciążowe Ciąża, poród, połóg 63
C Czy mogę być w ciąży? Ciąża, poród, połóg 57
Ania936 Objawy po łyżeczkowaniu Poronienia 7
J Dni płodne objawy Potrzebuję porady 20
Czekooolada Jakies chrobsko.. Przedszkolaki 2
M "Nieprzyjemne" nieprawidłowe objawy w ciąży. Potrzebuję porady 7
M Czy to ciąża? Potrzebuję porady 5