reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wczesne objawy,te pierwsze

reklama
witam was dziewczyny, chcialam prosic was o pomoc, te doswiadczone i w obecnej ciazy. Przeszukalam juz caly internet...
okres mam dostac w niedziele, za tydzien, ale czy jest mozliwe ze juz teraz moge miec jakies objawy? min ogromna ochote na slodkie, zmiany nastrojow i bol w dole brzucha? prosze powiedzcie czy ktoras miala podobnie? mozliwe ze sobie wkrecam, bardzo bym chciala byc w ciazy, raz poronilam, kilka lat temu i sie bardzo boje czy w ogole uda mi sie zajsc jeszcze raz. bede bardzo wdzieczna za kazda rade.pozdrawiam
I jak to się rozwiązało?
 
Witam . Czy warto zrobić betę przed miesiączką czy lepiej poczekać ?
@ powinna być 8 lis (cykl co 30-31 dni) , od kilku dni mam bolące piersi , mdłości w godzinach wieczornych bardziej dokuczają , no i ból podbrzusza . Wczesniej przed @ nie miałam typowych objawów , że przyjdzie .. nie raz tylko brzuch bolał dzień przed . Dwa dni temu zrobiłam domowy test z krwi .. po jakiś 6 min wyszła blada druga kreska .. ale czytałam że często te testy dają fałszywie dodatni wynik . W pierwszej ciąży nie miałam typowych objawów i krwawiłam do 8 tyg ( myślałam że to @ ) więc późno się dowiedziałam o ciąży .
 

Załączniki

  • IMG_20211102_132234827~3.jpg
    IMG_20211102_132234827~3.jpg
    261,5 KB · Wyświetleń: 587
Witam . Czy warto zrobić betę przed miesiączką czy lepiej poczekać ?
@ powinna być 8 lis (cykl co 30-31 dni) , od kilku dni mam bolące piersi , mdłości w godzinach wieczornych bardziej dokuczają , no i ból podbrzusza . Wczesniej przed @ nie miałam typowych objawów , że przyjdzie .. nie raz tylko brzuch bolał dzień przed . Dwa dni temu zrobiłam domowy test z krwi .. po jakiś 6 min wyszła blada druga kreska .. ale czytałam że często te testy dają fałszywie dodatni wynik . W pierwszej ciąży nie miałam typowych objawów i krwawiłam do 8 tyg ( myślałam że to @ ) więc późno się dowiedziałam o ciąży .
Jak najbardziej jest sens... Jeżeli domowy test jest dodatni to beta z krwi w laboratorium tym bardziej powinna wyjść 🙂
 
Witam . Czy warto zrobić betę przed miesiączką czy lepiej poczekać ?
@ powinna być 8 lis (cykl co 30-31 dni) , od kilku dni mam bolące piersi , mdłości w godzinach wieczornych bardziej dokuczają , no i ból podbrzusza . Wczesniej przed @ nie miałam typowych objawów , że przyjdzie .. nie raz tylko brzuch bolał dzień przed . Dwa dni temu zrobiłam domowy test z krwi .. po jakiś 6 min wyszła blada druga kreska .. ale czytałam że często te testy dają fałszywie dodatni wynik . W pierwszej ciąży nie miałam typowych objawów i krwawiłam do 8 tyg ( myślałam że to @ ) więc późno się dowiedziałam o ciąży .
Ja bym się beta do dnia @ poczelala , jest jeszcze kilka dni ,a te testy często wychodzą " pozytywne " a ciąży nie ma , I watpie zeby twoje objawy były ciążowe, ja tak mam zawsze juz tydzień przed @ ,u mnie to pms
 
Ja bym się beta do dnia @ poczelala , jest jeszcze kilka dni ,a te testy często wychodzą " pozytywne " a ciąży nie ma , I watpie zeby twoje objawy były ciążowe, ja tak mam zawsze juz tydzień przed @ ,u mnie to pms
U mnie to właśnie nie jest pms . Nie mialam takich objawów przed okresem . Nie raz tylko brzuch bolał dzień przed .. nic poza tym .
 
reklama
U mnie to właśnie nie jest norma . Nie mialam takich objawów przed okresem . Nie raz tylko brzuch bolał dzień przed .. nic poza tym .
Wiesz ja też tak nigdy wcześniej nie miałam, a terwz mam , to roznie bywa ,a jeszcze jak się staramy o ciążę , to widzimy wszystkie odstępstwa od normy
 
Do góry