reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wczesne objawy,te pierwsze

reklama
Hej dziewczyny czy to możliwe brałam tabletki vinin 6mies skończyłam opakowanie postanowiłam nie brać kolejnego . Do stosunku doszło w 12 dc boli mnie strasznie brzuch jakbym miała dostać okresu cykle mam 28dniowe . Nie wiem czy się martwić ze dzieje się coś poważnego w moim organizmie czy to może być jednak ciąża ?
 
Hej dziewczyny czy to możliwe brałam tabletki vinin 6mies skończyłam opakowanie postanowiłam nie brać kolejnego . Do stosunku doszło w 12 dc boli mnie strasznie brzuch jakbym miała dostać okresu cykle mam 28dniowe . Nie wiem czy się martwić ze dzieje się coś poważnego w moim organizmie czy to może być jednak ciąża ?

Vibin
 
Hej dziewczyny czy to możliwe brałam tabletki vinin 6mies skończyłam opakowanie postanowiłam nie brać kolejnego . Do stosunku doszło w 12 dc boli mnie strasznie brzuch jakbym miała dostać okresu cykle mam 28dniowe . Nie wiem czy się martwić ze dzieje się coś poważnego w moim organizmie czy to może być jednak ciąża ?
A który dzień cyklu wypada teraz ? może to przed @ ?
 
Ale jeszcze nigdy takiego bólu nie miałam . Nigdy nie przechodziłam owulacji z bólami
Bo do tej pory brałaś tabletki ,więc nie mogłaś mieć ;) ciesz się bo wiesz kiedy działać ,jeśli oczywiście staracie się o dziecko , ja nigdy tak nie miałam ,więc nie wiedziałam kiedy mam owu
 
reklama
Brałam tabletki przez 6miesiecy wydaje mi się ze to nie jest długi okres brania . Wcześniejsze okresy miałam strasznie bolesne a owulacji nigdy nie czułam
 
Do góry