reklama
  1. Jeśli z jakiś powodów karmisz maluszka mieszanką, to do jutra do północy (18.07) możesz zgłosić się do testu Nestlé NAN OPTIPRO® Plus 2

Zamknij powiadomienie

Wczesne poronienie

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Martxx1, 22 Czerwiec 2018.

Mamaona
Najlepsza odpowiedź Mamaona, 22 Czerwiec 2018
Dziękuję bardzo za odpowiedź. A czy to prawda, że po poronieniu każda kolejna ciąża jest bardziej zagrożona? Nie, dopiero jak poroni się dwa trzy razy. Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Martxx1

Martxx1 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć dziewczyny. Tydzień temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Byl to najpiękniejszy dzień w moim życiu. Beta byla mala i bardzo powoli rosla. Dwa dni później dostałam krwawienia. Pojechałam do szpitala. Samoistne poronienie. Teraz beta spada ale również bardzo powoli. Czy któraś z Pan miała taka sytuację? Jak długo może to trwać dodam że to 3/4 tc . Beta teraz wynosi 25.

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #16796774 by Mamaona, 22 Czerwiec 2018
  3. witch84

witch84 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    70
    Różnie to trwa. Zwykle w ciągu miesiąca spada do 0, po czym przychodzi okres.
    W Twoim przypadku myślę, że będzie zdecydowanie szybciej.
    Bardzo ważne jest, by po pierwszej @ pójść na kontrolę USG, by sprawdzić czy wszystko się oczyściło.
    Jeśli na USG będzie wszystko w porządku, to nie ma przeciwwskazań do kolejnych starań.

• Nie zgadzam się! Nie zgadzam się! x 1
    • Lista
  4. reklama
  5. Martxx1

Martxx1 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziękuję bardzo za odpowiedź. A czy to prawda, że po poronieniu każda kolejna ciąża jest bardziej zagrożona?

6. witch84

Najlepsze odpowiedzi:
    70
    Na pewno będzie to ciąża wymagająca obserwacji, co nie oznacza, że jest bardziej zagrożona.
    Wszystko zależy od przyczyny poronienia. Szacuje się, że nawet w 50% wszystkich ciąż dochodzi do wczesnego poronienia, a kobiety często nawet nie wiedzą, że w tej ciąży były.
    Zrób sobie podstawowe badania: morfologia, glukoza, tarczyca, zrób wymaz by sprawdzić czy nie masz infekcji. Albo zajrzyj tutaj: Link do: Ciąża po poronieniu

• Lubię to Lubię to x 1
    • Popieram! Popieram! x 1
    • Nie zgadzam się! Nie zgadzam się! x 1
    • Lista
  7. Mamaona

Mamaona Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    5
    Głosów: 1
    Nie, dopiero jak poroni się dwa trzy razy.

Mamaona, 22 Czerwiec 2018 Najlepsza odpowiedź
    • Nie zgadzam się! Nie zgadzam się! x 3
    • Popieram! Popieram! x 1
    • Lista
  8. Martxx1

Martxx1 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam nadzieję, że mnie to nie spotka. :(
    Dziękuję za odpowiedzi

9. witch84

Najlepsze odpowiedzi:
    70
    Po trzech poronieniach przysługują badania na NFZ.
    U mnie ciąża po 1 poronieniu była traktowana jak ciąża podwyższonego ryzyka.

10. Martxx1

Martxx1 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja znajoma miała to samo
    Mimo, że poronila bardzo wcześnie. 2 ciąża była jako podwyższone ryzyko.
    Chociaż myślę, że ile lekarzy tyle opinii..

11. reklama

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie