reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Wczesne poronienie

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Martxx1, 22 Czerwiec 2018.

Mamaona
Najlepsza odpowiedź Mamaona, 22 Czerwiec 2018
Dziękuję bardzo za odpowiedź. A czy to prawda, że po poronieniu każda kolejna ciąża jest bardziej zagrożona? Nie, dopiero jak poroni się dwa trzy razy. Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Martxx1

Martxx1 Zaangażowana w BB

Cześć dziewczyny. Tydzień temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Byl to najpiękniejszy dzień w moim życiu. Beta byla mala i bardzo powoli rosla. Dwa dni później dostałam krwawienia. Pojechałam do szpitala. Samoistne poronienie. Teraz beta spada ale również bardzo powoli. Czy któraś z Pan miała taka sytuację? Jak długo może to trwać dodam że to 3/4 tc . Beta teraz wynosi 25.

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #16796774 by Mamaona, 22 Czerwiec 2018
  3. witch84

witch84 Fanka BB :)

Różnie to trwa. Zwykle w ciągu miesiąca spada do 0, po czym przychodzi okres.
    W Twoim przypadku myślę, że będzie zdecydowanie szybciej.
    Bardzo ważne jest, by po pierwszej @ pójść na kontrolę USG, by sprawdzić czy wszystko się oczyściło.
    Jeśli na USG będzie wszystko w porządku, to nie ma przeciwwskazań do kolejnych starań.

• Nie zgadzam się! Nie zgadzam się! x 1
    • Lista
  4. reklama
  5. Martxx1

Dziękuję bardzo za odpowiedź. A czy to prawda, że po poronieniu każda kolejna ciąża jest bardziej zagrożona?

6. witch84

Na pewno będzie to ciąża wymagająca obserwacji, co nie oznacza, że jest bardziej zagrożona.
    Wszystko zależy od przyczyny poronienia. Szacuje się, że nawet w 50% wszystkich ciąż dochodzi do wczesnego poronienia, a kobiety często nawet nie wiedzą, że w tej ciąży były.
    Zrób sobie podstawowe badania: morfologia, glukoza, tarczyca, zrób wymaz by sprawdzić czy nie masz infekcji. Albo zajrzyj tutaj: Link do: Ciąża po poronieniu

• Lubię to Lubię to x 1
    • Popieram! Popieram! x 1
    • Nie zgadzam się! Nie zgadzam się! x 1
    • Lista
  7. Mamaona

Mamaona Fanka BB :)

Głosów: 1
    Nie, dopiero jak poroni się dwa trzy razy.

Mamaona, 22 Czerwiec 2018 Najlepsza odpowiedź
    • Nie zgadzam się! Nie zgadzam się! x 3
    • Popieram! Popieram! x 1
    • Lista
  8. Martxx1

Mam nadzieję, że mnie to nie spotka. :(
    Dziękuję za odpowiedzi

9. witch84

Po trzech poronieniach przysługują badania na NFZ.
    U mnie ciąża po 1 poronieniu była traktowana jak ciąża podwyższonego ryzyka.

10. Martxx1

Moja znajoma miała to samo
    Mimo, że poronila bardzo wcześnie. 2 ciąża była jako podwyższone ryzyko.
    Chociaż myślę, że ile lekarzy tyle opinii..

11. reklama

Poleć forum