reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wcześniak z zespołem Downa

Miałam antybiotyk przez 10 dni, teraz odstawili, lekarz powiedział ze jak nie będzie infekcji To nawet wytrzymam do 26 tygodnia.
 
reklama
Miałam antybiotyk przez 10 dni, teraz odstawili, lekarz powiedział ze jak nie będzie infekcji To nawet wytrzymam do 26 tygodnia.
Hej kochana i co tam u was?
Mi się wody uzupełniły i dalej mam zalecenie picia dużej ilości wody. Mały urósł , lekarz powiedział że będzie małym dzieckiem. 7 maja się dowiem co z serduszkiem, czy będzie potrzebna operacja i w jakim szpitalu i kiedy będę rodzić.
Daj znac co u was ♥️♥️♥️
 
Hej kochana i co tam u was?
Mi się wody uzupełniły i dalej mam zalecenie picia dużej ilości wody. Mały urósł , lekarz powiedział że będzie małym dzieckiem. 7 maja się dowiem co z serduszkiem, czy będzie potrzebna operacja i w jakim szpitalu i kiedy będę rodzić.
Daj znac co u was ♥️♥️♥️
Hej
 
Trzymam kciuki za Was Dziewczyny i Wasze maluszki - obyście były w dwupaku jak najdłużej 🤗
 
reklama
Hejka u nas wiele się działo .Synek urodził się w 37 tyg. i nie tylko ma wadę serduszka 😞 Ma też Sekwncję Pierre Robina(cofniętą żuchwa, rozszczep podniebienia twardego i miękkiego) , dodatkowo w pierwszym tygodniu życia zachorował na martwicze zapalenie jelit i musieli operować.Ma tymczasowo zrobioną stomię) powtórzono też badania genetyczne z podejrzeniem duplikacji chromosomu 5 i okazało się że ma jednak delecję terminalną w ramieniu długim (q) chromosomu 4 ( 46,XY,del 4q33)podobno bardzo rzadkie 😞. 80 dni spędził w Katowicach a teraz jesteśmy w Olsztynie gdzie wczoraj przeszedł dystrakcje żuchwy.Jeszcze bardzo długa droga przed nami.
 
Do góry