reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

reklama
hjka tez milego weekendu zycze :-D

jak tam mikus_a miedzy Toba a m :confused: ulozylo sie :confused:
luczynka pewnie zapracowana bo jej nie ma :baffled:
maly mi teraz prze spaniem popoludniowym taki marudny ze hej juz mi nerwy siadaly ze masakra :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: na szczescie teraz spi i mam spokoj :-p
 
Hej Dziewczyny!

Mam nadzieje ze milo minal Wam weekend bo ja cala sobote i neidziele spedzilam na uczelni, ble...! :baffled::wściekła/y: Jestem padnieta i podlamana bo jestem po pierwszym seminarium no i istna porazka :no: ehhh....

Spadam bo mam troche roboty w domu, a po 13 jade juz na lekcje i koncze dopeiro wieczorem.

Milego dnia! :-)
 
luczynka - oj to zabiegana jestes na maxa ale dobrze ze masz jeszcze czas z nami popisac :-D
mikus_a - ja tez mam nadzieje na szybkie wyjscie tych zebolkow :tak:
milego dzionka a raczej reszty dnia :-p
 
mikus_a - jak widze ze maly juz naprawde nie umie wytrzymac z bolu i caly czas marudzi to daje mu panadol dla dzieci, ale dzis bylo w miare nawet byl spokojny, nie no byl spokojny :tak:
 
hmmm hmmmmmmmm hmmmmmm
tu cos ostatnio pusto :szok:
gdzie Wy dziewczyny sie podziewacie :confused::sorry2:
u ans jakos leci wprawdzie dalej bez zabka ale mowi sie coz :rolleyes2:
a tak poza tym to wszystko to samo :-D
 
maly wlasnie teraz zasnal :-) wiec mam czas :tak: wczoraj z m bylismy w pubie ze znajomymi :-)
mikus_a - lekarz by zaznaczyl ze zabkowanie bedzie sie opozniac ale nic nie mowil a watpie ze leki mogly by az tak reagowac - zreszta nie wiem :confused: no to musisz byc grzeczna zeby mikolaj Cie odwiedzil :-p dzieki za komentarzyk na nk :-D
 
reklama
och maly zasnal a ja czekam na mojego m bo bedziemy robic razem kolacje :tak:
mikus_a - jak byas grzeczna to dostaniesz prezencik :tak: dla mnie tez to dziwne ze on dalej bezzebny ale coz tlumacze sobie ze na kazdego przyjdzie KIEDYS pora :dry::sorry2: zapros gdzies meza masz z kim zostawic dzidzi :confused: to ja zapraszalam meza - i ja stawialam :dry: ale ma mi oddac hihih :-D:-p
 
Do góry