reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości ze szpitala - bez komentarzy

Wiadomosc od Miki-czchow z wczoraj z 23:
Urodzilam sn o 19.10. Porod trwal w sumie 6 godz. 1,5 godz przed koncem wymieklam i wzielam znieczulenie. Emilek wazy 2900 i ma 54cm. Obeszlo sie bez nacinania i pekniecia. Jestem w szoku ze juz jest z nami a ja czuje jak gdyby nigdy nic :) Misiako urodzila? POozdrawiam was wszystkie.

Z dzisiaj po zapytaniu jak sie czuje:
Czuje sie jakbym wczoraj nie rodzila :) uczymy sie cycac a maly kochany pozdrawiam wszystkie.
 
reklama
Wiadomość od Misiako - "U nas ok, jutro wychodzimy. Wczoraj już stałam na własnych nogach. Leosia przystawiam cały czas, ale na razie pokarmu niewiele, może jutro będzie lepiej. Ogólnie radzimy sobie dobrze i wszystko sama przy nim robię. Szwy trochę ciągną, ale mogłam dziś już zjeść zupę, więc nie jest źle. Pozdrawiam Was i ściskam mocno"
 
Wiadomosc od Igocencja:
O 10.15 przyszla na swiat mala Jagodka 3300g i 56 cm.
Nastepna wiadomosc:
Czuje sie w miare dobrze, nie ma tragedii jak pozwola mi wstac zrobie zdjecie i wam przesle. Pozdrowienia dla mamusiek.
 
info od Nalki
Wczora jo 16.25 urodziłam sn Maksia,3370g 57 cm 9 pkt.Poród ciężki dla mnie,byłam nacinana,mały zdrowy ale ja osłabiona i nie mam siły wstać z łóżka więc nie mam go przy sobie.Pzdr dla wszystkich.
 
Info od Nanusia82
Jestem w szpitalu.Ok 1 ej przyjechaliśmy by sprawdzić czy sączą się wody czy to jakis upław.Jeszcze przed badaniem przyjęto mnie od razu na oddział.Po badaniu okaało sie że to nie wodyraczej,ale pani doktor pchnęła główkę do przodu,być może wycieka gdzieś z boku.A podczas ktg już pojawiły się bóle miesiączkowe,na które nie pomogła nospa więc było wiadomo że to skurcze i zaczęłam krwawić mówią że do wieczora powinnam urodzić.Teraz skacze na piłce,a potem zobaczymy co powie dr.
POZDRAWIAM I PROSZE o kciuki.Ania
 
dziś rano napisała do mnie katezbb:

"hej tu katezbb piszę bo miałam się zgłosić na wywołanie dziś ale o 4 dostałam skurczy i akcja sama się rozwinęła :) urodziłam dziś o 9.10, Milena zdrowa 3250g, 56cm.
pozdrowienia dla wszystkich z bb"
 
Napisałam sms'a do Igocencji
A oto odpowiedź:My nadal w szpitalu,śmieje się że tu chyba zamieszkam!Jagódka dostaje antybiotyk,jutro jak wyniki będą dobre to może nas wypuszczą.Ja doszłam do siebie,marzę by pójść do domu.Trzymajcie kciuki by sie jutro udało!Pozdrawiam.
Zapytałam sie też czemu córcia dostaje antybiotyk i napisała że mala miała za wysokie CRP w wynikach,jakas infekcja plus dostaje profilaktycznie antybiotyk związany z wykrytym u mnie w ciąży gronkowcem .
 
reklama
Wiadomosc od agusia_x:
Julcia przyszla na swiat o 8.55 wazy 3930 g i mierzy 57cm :) Na glowce ma bujna czarna czuprynke. Juz wiem skad ta zgaga. Ja powoli dochodze do siebie. Narazie na srodkach przeciwbolowych i do jutra leze. Wypuszcza nas prawdopodobnie w sobote. Caluski dla ciotek z bb.
 
Do góry