reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomosci ze szpitala !!!

reklama
Wiadomosci od Uli z wczoraj
"Przyjeli mnie z cm rozwarciem a w ciagu pol godz zrobilo sie na 2 i pol.Dzis wywolanie bo wod malo i zagraza dziecku.Ale sie zdenerwowalam.Nessi tez cos z wodami miala prawda???Boje sie o malego.Ula"

"oxy nie zadzialala.Rozwarcie dalej na 2,5 cm,zero postepu.Jak samo sie nie rozwinie to za 2 dni znowu oxy mi dadza.Jestem zmeczona boli mnie krzyz i chce do domu"

Sms od Uli z dzisiaj z godziny 10.20

"Podlaczyli mnie znow pod oxy.Ordynator po zbadaniu powiedzial ze ciaza musi sie dzis zakaonczyc wiec jesli oxy nie pomoze to cc.Trzymajcie kciuki"
 
Sms od Anki z 10 stycznia
" musze ci sie pochwalic porod o 3 rano a ja teraz mam juz 10 kg mniej przynajmniej z twarzy opuchlizna zeszla i juz se wygladam calkiem ludzko"

Sms od anki z 11 stycznia
"Walcze o kazda krople pokarmu.jest go niby coraz wiecej ale dzisiaj dopiero po 2 godzinach mala wyplula cyca i zasnela .proboje sie nie poddac bo chce karmic.troche sie martwie bo spadlo jej 100g ale wydalila duzo smolki wiec moze temu.tata zakochany po uszy przy porodzie plakal bardziej niz mala "
 
Sms z dzisiaj od Paulus
"Hej.Kuzyn ma mi naprawic laptopa w weekend ale bedzie moj Artur i musze sie nim nacieszyc wiec najprawdopodobniej w poniedzialek ja i moj wtedy 3 tygodniowy synus dolaczymy do was.moze wysle ci jego aktualne foto ? i pokazesz ciociom na BB? Buziaki"

foto umieszcze w dopowiednim watku ;)

Sms od Paulus
" w serwisie powiedzieli ze nie naprawia laptopa bo windows u nich nie podlega gwarancji.To super ze juz dzidzie sa ( napisalam ze ulenka sie dzisiaj rozpakuje i juz wszystkie dzieci mamy ) A co u Anooli bo sie nie odzywa?Jaka duza jest jej dzidzia? jeny jak tesknie za BB.A reve sie wkoncu odezwala? Fifi to juz pewnie super bobas ,moj narazie tylko wzdycha sobie takie aaaa i eeee z siebie wydaje .Pozdro!"
 
Do góry