reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomosci ze szpitala !!!

tak jestem w uk....ja i moje skurczybyki;(..nic sie nie zmieniło skurcze mam co 5 min póki cio ale nawet tam nie dzwonie bo mi powiedzą ,że to jeszcze nie teraz...a ruch miały dzisiaj jak na dworcu.....
 
reklama
dzisiejsze wiesci ze szpitalnego frontu!!!

KORA - "jednak sie opalamy. jest drobna szansa ze opuscimy szpital jutro. trzymajcie kciuki ! przy okazji "solarium" obserwuje prace monitora oddechu AngelCare - ja napewno nie kupie !! roz\wine temat na forum jak wroce."



desmont - "ja jestem jeszcze cala i mialam dzis nieprzyjemnosc poczuc cewnik w pecharzu !! rozmawialismy dzis z mezem z lekarzem, ktory sie ta sala opiekuje i w poniedzialek zrobimy mala probe z oksytocyna zeby macice rozbujac, jak sie nie powiedzie to za dwa dni znowu"



Mama Stacha - "Ja po |CC czuje sie fatalnie. Franek jest w szpitalu w warszawie. jutro pewnie bede w domu to postaram sie napisac cos wiecej na forum!!"
 
Wiadomość od Mamy Stacha

Malutki na rutynowym KTG miał zaburzenia rytmu serca i dlatego od razu ją pocieli.
dziecko widziała parę minut, zaraz zabrali, najpierw był w inkubatorze, a potem go przewieźli do szpitala w warszawie dlatego ze u nich jest kiepski szpital i lekarze nie mają ani sprzętu ani kompetencji.
Wróciła dziś do domu, ale jest w kiepskim stanie i fizycznym i psychicznym.
Ledwo chodzi, mały już ponoć lepiej, ale przed poniedziałkiem nie wyjdzie!!
Malutki miał także niską glukozę i sód.
To zaburzenie serduszka właśnie lekarze diagnozują czy coś poważnego czy tylko chwilowe.

I oczywiście prosiła pozdrowić was wszystkie!!!
 
reklama
wiadomosci od marty100:

"no i skurcze ustaly, podlaczyli mi oxy. lekarz mowi ze poczekamy do jutra, narazie ogladam TV i nawet jednoosobowa sale mi dali jak w hotelu hehehe Pozdrawiam !!"
 
Do góry