reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomosci ze szpitala !!!

reklama
wiadomosc od Madziareny!!

"ok 5 zaczely mi sie saczyc wody i nadal odchodza, rozwarcie na 1cm a skurcze rzeadkie i malo bolesne. nie wiem co jest grane i kiedy urodze !!"
 
wiadmosc od lilijki:

"kochana leze od 11 w szpitalu, wszystko OK badaja mnie robia KTG i objadam sie przed postem :) jestem w pokoju dwuosobowym z przemila ciezaroweczka i obie mamy jutro ciecie ona pierwsza a ja o 9.15 !! trzymajcie kciuki !!!"
 
Wiadomość od Wojtysiowej:-)

My od wczoraj w domu ale tyle zajęć koło małej że czasu napisać nie daje :-) Całujemy ciocie obie:-*
 
wiadomosc od karnitynki

No i moj wyjazd do taty sie udal nie ma co. o 22 wracalismy na szczecin bo cisnienie caly czas 150/110 o 2 przyjeli mnie na oddzial. musialam biegac na bosaka bo nie mialam kapci, bez pizamy, mydla i nawet papieru toaletowego !!! a ja na obiad zjadlam kebaba to noc byla ciezka!! rano mi T dowiozl torbe ale odwiedzin brak. Rano dopadlo mnie 4 stazystow, prawie 2h mnie badali az mnie teraz brzuch boli. Niby maja mnie 2-3 dni obserwowac !!

Badania mi dzis porobili, ktg usg cisnienei ... dzis juz jest 135/95 ... zobaczymy kiedy mnie puszcza!!

 
Wiadomosc od marta100

"Dzis do domku idziemy.Wszystko jest ok ,w szpitalu grypa wiec w domu bezpieczniej .jak sie ogarne to sie odezwe.Buzka"
 
pozdrowienia od desmont!!!

ustalili nareszcie imie dla małej - Natalia Maria ! a desmont walczy z nawalem pokarmu - kapusta w cycach czyni cuda !! mala nie radzi sobie z brodawkami ale moze sie uda odciagac i podawac z butli!!
 
Wiadomosc od Georginy:
"Jutro najprawdopodobniej wyjdziemy do domu. mialysmy wyjsc dzis ale malutka nie przybrala na wadze a taki jest wymog. Wiec jest akcja karmienie. A ja mam juz dosc pobytu tutaj!"
 
pisałam, do karnitynki, co tam u niej i proszę , tutaj jest odpowiedź:

".... ciśnienie unormowane, robią 3 ktg dziennie, zrobili wyniki, jutro wypis..."
 
reklama
Do góry