reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Melduję się 2w1 :-)

Przepraszam, że rzadko tu bywam ale nie mam weny :dry: ja nadal leżę do wtorku choć muszę się przyznać, że pozwalam sobie na więcej ;-) chciałabym wytrzymać do wtorku bo chciałabym jeszcze pogadać z lekarzem na temat porodu :tak:
U mnie skurczybyki ciągle, brzuchol twardy.. (nie wiem co to będzie jak odstawie leki.. chyba się zes**am :-D) .. Mały jest już niziutko bo czuję jak mi naciska główką na samym dolę, że czasami to mi się kupe chcę :szok: i ociera się o kości :sorry2: .. Także nie wiem ile to jeszcze potrwa, dowiem się czegoś we wtorek.

Jak wiecie: mam w szpitalu plecy przez ciocię-położną, no i teściu ma znajomą która też jest położną tak więc wczoraj usłyszałam tekst że "położne już na mnie czekają" :-D
Aaaa i zastanawiam się nad porodem w wodzie :-)
Agagu Karwiczki.. cieszę się że dobrze Wam idzie :tak: a dzieciątka macie śliczne :*

Galway proszę o foto Piotrusia!

Buziaki
 
reklama
Halo Kochane
Witam się ciepło :-)
Kurcze Dziewczyny jutro moje Dzieciątko będzie miało skończony miesiąc jak ten czas leci, do tego urósł 3cm i waży już 3,5kg rosnie mi przystojniak w oczach. No ale też śpi mniej i już nie daje tak pospac mamie hehe:p no trudno nic nie trwa wiecznie a ja nie nażekam tylko bogu dziekuje za to szczęście które dostałam od losu. A co tam w świecie słychać? Aniu Natkusiu jak tam maluchy ? Aniu doczytałam że Emilka pcha się na świat? Ja mysle że u Ciebie będzie tak jak u mnie i za tydzień urodzisz :p Natkusiu a Ty noś tego maluszka jak najdlużej i nie martw sie nic 2,5kg to już normalna waga u noworodka aha Aniu Emilcia teraz jest taka jak mój Kacper w dniu urodzenia tylko chyba dłuższa nie pamietam ile tam było napisane. Jeszcze co do sexu to ja jak mi odstawili leki to teoretycznie mialam zielone światło ale moja gin nic nie powiedziała ale i tak sie nie przytulalam aż do teraz i powiem że już ledwo wytrzymuje patrze na mojego Arka i przechodzi mnie dreszcz podniecenia hehe mam chcice jak kotka w rui hehe . Karwiczki a Ty jak sobie radzisz? Jak tam Karmelek? Galway wiem że mm nie jest zle Kacper ladnie przybiera i to mnie cieszy ale mleko matki to mleko matki :-)
 
Galway no ten syrop przez 7dni mam podawać małemu i jak nie pomoże to zmieniamy mleko. Co do sexu teraz to Arek się boi i chce czekać aż do momentu poki moja gin nie pozwoli bo mnie poszyli macice i szyjke przy porodzie bo mnie tam dosyć mocno porozrywało jak ja zaraz po miałam ciśnienie 60/30 to sobie wyobraźcie jeszcze wszystko na żywca bez znieczulenia to ja w szpitalu jak przychodził lekarz popatrzeć mi między nogi to mdlałam na myśl że maja mnie tam dotykać jak mi cewnik zakladali to ja ze strachu że znowu będzie bolało straciłam przytomność, i ten lekarz co mnie przez 3 godziny po porodzie doprowadzał do stanu człowieka żywego po cewnikowaniu zabronił mnie dotykać żebym im nie odleciała, ten ból jak mnie szyli byl gorszy niż caly poród. No ale moglabym jeszcze dziesiatke takich Kacperków urodzic w ten sam sposób. No i stad u mojego Arka strach przed sexem boi sie żeby mi krzywdy nie zrobić ja urodziłam a lekarz mu mówi pana syn jest zdrowy ale stan mamy sie pogarsza trzeba podawac tlen dużo krwi straciła niech pan nie pozwoli żonie zasnąć. Jak mi to opowiadal to plakał to ja sie nie dziwie
 
A pamietam że jak mi szyl pan doktor krocze taki młody i przystojny to on mnie szyje a ja mu doktorze tylko prosze ładnie żeby mąż za luźno nie miał bo wie doktor jak będzie nie zadowolony to bedzie pan szył drugi raz to się śmialiśmy potem już nie pamietam za bardzo co było. Dobra koniec strasznych opowieści z porodowki bo jeszcze was wystrasze zwlaszcza Aneczke i Natkusie :-) uciekam do mojego Syna bo mnie już woła milej niedzieli buziaki pozdrawiam :-*:-*:-*;-)
 
Agagu Tyś to przeżyła :szok: eh.. mam nadzieje, że my z Anią nie będziemy mieć takich sytuacji i pójdzie wszystko gładko.. Dobrze, że już wszystko ok i dochodzisz do siebie :*

Ja też mam taką chcicę że szok!! :sorry2: ale wole poczekać na wizytę we wtorek ale jak dostanę zielone światło to ola boga jak dorwę męża to będzie biedny :-D

2tyg temu na wizycie miałam szyjkę 10mm a rozwarcie 1,5cm.. Mały mi tak skaczę, że pewnie wszystko puściło dalej tym bardziej że strasznie mnie kuję :dry: ale trzeba wytrzymać. Co do wagi Małego to się nie przejmuję bo on może być Mały.. i u mnie i u Grzegorza rodziły się małe dzieci więc zobaczymy :-) mam nadzieję, że przez te 2tyg doszedł do 2500g..

Ale już nie umiem się doczekać godziny 0 :-D mój Grzegorz ma nadzieję, że Michał zrobi mu prezent i zdąży się urodzić przed/w Dzień Ojca hehe
 
Natkusiu a mój K. nie chce w Dzień Ojca:) Woli np. 21 czerwca bo mu się data podoba:)

Dziewuszki ja się kulam, ale mam od piątku skurcze:-( Od krzyża po odbyt..strasznie bolesne, ale nieregulurane. Co 7-10 minut, Dzis miałam większy spokój i pojechaliśmy na 3 godziny na ogródku posiedzieć z teściami.
My z mężem już skorzystaliśmy z braku celibatu - było cudownie:) bardzo delikatnie i fajnie :) ach brakowało mi tej bliskości :)
Lekarz dał tydzień n urodzenie Emilki, ale ja to mówię, że mogę i 2 tygodnie chodzić...gdyby nie ten ból..Gdyby mnie nie bolało to chciałabym jeszcze tydzień ponosić małą w brzuszku, ale jak zaczyna boleć to mówię jej, ze ma wychodzić i już:)
No cóż, wyjdzie kiedy zechce hihi :)
 
Lepiej niech maluchy pozostaną w brzuszkach do 39 tyg, będą silniejsze.
Jutro 18 mamy 1 rocznicę slubu, a tydz później wreszcie test pokazał 2 kreski :) Juz rok Piotrus jest z Nami.
Dziewczynki, co Wy na to, bysmy założyły tu zamkniety temat, mogłybysmy bardziej osobiscie pisac a tu po 1 nie piszemy na temat a po 2 każdy moze nas czytać. Co Wy na to?
Karwiczki, Agagu mają Wasi Synowie ciemieniuchy? My długo mieliśmy ale chyba znalazlam sposób na to.
Agagu, aż lezka mi sie w oku zakrecila. Czytałam że to moze być niebezpieczne dla matki i dziecka, ale dla Arka musiało to byc straszne, że mu sie wymykasz z rąk ;( Dobrze że jestes z nami :*
Zdjęcia wstawie we wtorek.
 
Witam się :-)
Tak sobie zaglądam i sprawdzam jak tam nasze 2 ciężaróweczki :-) ale nic nie pisze bo na telefonie to lipa jest a laptop mi umarł
 
Galway no to piękne rocznice zapowiadają się w tym mscu :-)
Co do wątku zamkniętego to ja jestem całkowicie ZA! I będziemy mogły fotki dawać nasze i pogadać na każdy temat :tak: Madziu.. otworzysz go? Bo ja szczerze mówiąc nie wiem jak to się robi :-D

Agagu ja 2w1 ;-) Ania prawdopodobnie też bo nie pisała że jest na porodówce a mamy stały kontakt

Ale dzisiaj mi od rana doskwierają upały :sorry2: OMG! Coś strasznego..

A dzisiaj na 15 idę na depilację woskiem nóg i pach :szok: obym nie zaczęła jej tam rodzić :-D
 
reklama
Natkusiu podziwiam cię, że chodzisz w tak zaawansowanej ciąży na te depilacje :tak:
Galway super pomysł z wątkiem - tylko jak to się robi

Ja mialam super noc. Od wczoraj wieczora zero skurczy więc sie wyspałam rewelacyjnie !! Od razu chce się żyć :)
 
Do góry