reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

reklama
to głównie zależy od czułości i rodzaju testu ale czasami sie zdarza że sie myli
tak jak mówiły już dziewczyny radze po prostu iść do lekarza
to nie boli i taniej cie wyjdzie niż robienie kolejnych testów a co najważniejsze lekarskie badanie nie myli sie nigdy:-)
mój od razu mi powiedział prawde ale słyszałam często że sie mylą
z resztą ja nie musiałam nawet robic testu bo czułam po kościach że jestem w ciąży a test i badanie tylko mnie w tym przekonaniu utwierdziło
 
Ja zrobiłam test za wcześnie i wyszedł mi wynik negatywny, a jakieś 2 tygodnie później powtórzyłam i już był pozytywny, a lekarz stwierdził 5 tydzień ciąży ;)Na ulotce przy teście płytkowym piszą, że wykrywa już 6-dniową ciążę, a ja za pierwszym razem już tak nie mogłam się doczekać, że zrobiłam test równiutko w ten szósty dzień i nic z tego nie wyszło:) Lepiej poczekać cierpliwie albo od razu najlepiej iść do ginekologa, on prawdę ci powie;)
 
Moj pierwszy test zrobiony tydzien po terminie @ byl negatywny...drugi zrobiony piec dni pozniej byl niewazny..zadna kreska sie niepojawila...a trzeci zrobiony dwa dni pozniej pokazywal dwie kreseczki z tym ze ta druga byla bladziutka i ledwo widoczna...robilam ten test raniutko.I choc testy wskazywaly na nie to ja i tak swoje czulam :-) no i tydzien pozniej na usg okazalo sie ze sie nie mylilam :tak: :tak: :tak:
Goha dziewczyny maja racje.Idz do innego lekarza a tam napewno dostaniesz kompetentna odpowiedz.I nie martw sie:) A jakie badanie mialo Ci niby zaszkodzic??A te tabletki co dostalas to na co??
 
u mnie w 30 dniu cyklu wyszedł negatywnie - tydzień później pozytywnie:-)
mojej przyjaciółce za pierwszym razem również wyszedł negatywny...
 
Mi 2 testy wyszły negatywne... i brałam przez to antybiotyki w samym początku ciąży:((( no cóż pozniej tak jakoś od niechcenia i z niedowierzaniem zrobilam i wyszlo że jestem, na razie wszystko gra a lekarz powiedział że te antybiotyki to akurat nie szkodzą- na szczęście :tak:
 
Witam!
Znalazłam ten post i powiem wam ze bardzo mnie dotyczy.. opowie jak to bylo u mnie..
Spozniej mi sie okres , a nie ukrywam ze staramy sie o dzidziule, okolo 8 dni.. wiec zrobilam test plytkowy , wyszedl pozytywnie i nawet dlugo nie musialam czekac bo prawie zaraz bylo widac die kreseczki... wiec poszlam do lekarza cala szczesliwa :) Na co zrobil mi usg dopochwowe i twierdzil ze nie widzi ciazy i ze moze byc jeszcze za mala. Kazal mi przyjsc 20 listopada, lecz ja 3 dni po wizycie u niego zaczelam plamic .. wiec natychmiast zadzwonilam i kazal mi brac luteine i lezec i przyjsc jak tylko bedzie przyjmowal bo to byla pozna sobota. Tak zrobilam , wypisal mi skierowanie na badanie HCG i zrobilam je w poniedzialek.. wynik mam 180.4 mlU/ml wiec jakby potwierdzimy test.. mam isc do neigo w czwartek i sama nie wiem co mam o tym wszystkim myslec ... Ju chce cieszyc sie ze bedzie nas wiecej a z drugiej strony boje sie ze okaze sie cos nie tak ... co sadzicie???:szok:
 
ja zrobilam 3 testy-3 pozytywne....ale i tak niedowierzalam.to bylo kilka dni po spodziewanej miesiaczce(5 tydz ciazy)!dopiero na usg uwierzylam:-)jak szlam na badanie ,to balam sie ,z nic tam nie bedzie i sie tylko zawiode...ale dzidzius jest;)
 
reklama
Julek ja slyszalam tak;jak test negatywny,to wciaz moze oznaczc ,ze jestes w ciazy,tylko bardzo wczesnej,ale jak pozytywny,to ciaza jest na 100%.wszyscy lekarze w anglii tak mowia...bo niby czemu test wykrywa hormon,ktory wytwarza TYLKO ciezarna kobieta?dla mnie jestes juz w ciazy....GRATULUJE!!!!!
 
Do góry