reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

UWAGA!!!

Cześć kochane :-)

Pozwoliłam się wziąć za naszą grupkę i stworzyć naszą grupę prywatną :-) (Galway przepraszam, że Ci się wcięłam ale chciałam jak najszybciej żeby nasza grupka powstała :*)
Każda z Was dostała zaproszenie więc czekam na Was!! :*:*
 
reklama
Halo witam sie :-)
Kochane u nas dobrze Kacperek ma już 54cm i wczoraj na wizycie był ważony i w tydzień przybrał 400gram i waży teraz 3800 rośnie mi Dziecko jak na drożdżach i najważniejsze jest to że jest zdrowiutki. Ma zaparcia trochę ale to musimy przeczekać, teraz jest i tak lepiej po tym syropiku ale lekarz mowił że taki maluch na mm bedzie miał zaparcia dopóki jego układ trawienny nie dojrzeje. Wkleiłabym wam kilka fotek mojego najwiekszego Skarba ale korzystam z bb przez telefon bo lapka nie mam bo padł. Ale jak bedzie okazja to wrzuce wam tu coś sie pochwalić. A Wy jak tam? Mamusie Galway i Karwiczki jak tam wasze chłopaki? I co tam u was? Mnie męczy chcica :-( a Arek chce czekać aż gin powie że można a mnie już skręca jak ja od 20tygodnia ciąży zero sexu i w ciagu dalszym mam celibat. Aneczko Natkusiu co tam u was jak samopoczucie cos sie już dzieje a może już po ?
 
Cześć dziewczyny :) Ja już chciałabym urodzić, bo strasznie się męczę. Nie mogę w nocy spać no i ciężko mi się chodzi, bo wszystko boli. Do lekarza idę w czwartek i ciekawe co powie. To Już będzie 35 tydzień. Rzadko kiedy piszę, bo nie jestem w stanie. Spać mi się chce ciągle, a moja córka mi nie daje spać, bo bawić jej się chce. Jak urodzę, to na pewno się odezwę do Was. Buziaczki.

PS: Agagu87, karwiczki9 i tuniu23 gratuluję maluszków :)
 
reklama
Do góry