reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wierszokleci i poeci czyli pierwsze słowa i zdania naszych maluszków

reklama
No i mówił mi jeszcze pózniej tak na placu zbaw "MAMO KAMIL SIŁY NIE MA" :sorry:Ogólnie to się pochwalę że b.dużo mówi i w ogóle już nawet jakieś zdania wychodzą całkiem fajne :-) Dumna jestem jak paw hehe
 
No to jedziemy wczoraj rano trawajem i niunia siedzi mi na kolanach a niedaleko stał facet. Nagle zadzwoniła mu komórka i ją odebrał. A Laura na cały tramwaj halo oddaj to!

Ciągle dzisiaj śpiewa sto lat.
 
No to jedziemy wczoraj rano trawajem i niunia siedzi mi na kolanach a niedaleko stał facet. Nagle zadzwoniła mu komórka i ją odebrał. A Laura na cały tramwaj halo oddaj to!

Ciągle dzisiaj śpiewa sto lat.
:-D:-D:-D:-D a to sto lat to pewnie trening przed imprezą urodzinową, będzie sobie śpiewała :-)
Baśka Twój mówi, że sił nie ma a moja że "nie mam czasu", albo "Mamo trzymaj tu" a ja się jej pytam dlaczego nie potrzymasz sobie sama? A Ona mi odpowiada "bo nie mam czasu", "bo robię coś innego", "bo teraz idę się bawić".
 
DAWIDOWE, KANIA - akcja w tramwaju i 'nie mam czasu' ekstra :-D

Przemek ostatnio często mówił 'siusiek', myślałam, że to chodzi o siusiaka, ale dziś wreszcie udało mi się rozpracować właściwe znaczenie:
siusiek = smoczek
Także moje dziecko ssie siuśka:-D
 
Kaniu Oliwka zapracowana bo czasu nie ma:-)

nice fajnie masz wesoło:-)
A Kamil muszę przyznać ostatnio coraz częściej kłoci się z kuzynostwem no zaczął mówić i ciągle sobie dogadują a ON jak już nie umie dogadać to mówi "gupku kopa" a potem przychodzi i mi skarży że ktoś mu coś mówi albo robi np że Nikola go za "bluse" szarpała i mi pokazuje co mu robiła:confused2::eek::eek:

No i wczoraj jak leżał kopał po buzi tate i tato nakrzyczał na niego a on do mnie "mamuś tato inny ksycy kamila to nie moj tatuś":szok:
 
reklama

Podobne tematy

Do góry