reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wierszokleci i poeci czyli pierwsze słowa i zdania naszych maluszków

'mamo ruchy' wymiata :-D

SARISA - u nas znowu makaron to 'danon' i jest mniam mniam ;-) Nagrywaj śpiewanie koniecznie. U nas Przemek właśnie zaczął śpiewać swoją pierwszą piosenkę - 'aaa kotki dwa' - ale to przesłodko brzmi :-) Wczoraj razem z tatusiem śpiewał do snu :-)
 
reklama
U Nas jest teraz etap "wymyślania" słów pod znane melodie.
I pełne zdania typu "Tato zmienisz mi pieluchę?"
Jak rozmawia na niby przez telefon to tekst typu "Babcia, gdzie jesteś? W domu? Jak się czujesz? Dobrze? No to pa babciu?", "Co robisz mamusiu?", "Mówię do Ciebie !!!".
 
U Nas jest teraz etap "wymyślania" słów pod znane melodie.
I pełne zdania typu "Tato zmienisz mi pieluchę?"
Jak rozmawia na niby przez telefon to tekst typu "Babcia, gdzie jesteś? W domu? Jak się czujesz? Dobrze? No to pa babciu?", "Co robisz mamusiu?", "Mówię do Ciebie !!!".

Powiem tylko wow!Gratki takiej gaduły!:tak::-)

Nice Ty też nagraj te" kotki dwa...":tak:
 
kania super gratki dla Oliwki:-)
U nas dużo nowych słów czasem jakieś krótkie zdanie no i obowiązkowo gadulstwo się włacza po kąpieli jak już leżymy w łóżku to Kamil opowiada nam co robił przez cały dzień i powiem że wszystko ładnie opowiada i można go zrozumieć :-)
 
Śmiałam się na głos z "mamo ruchy" i z tego" dzięki" za mleczko:D

Wojtek za to dał czadu jakiś program z ukrytą kamerą w tv te głupoty Wojtek looka z dziadkiem, dziadek mówi do babci nie no patrz patrz jaki numer normalnie komedia, bohater komiczny gdzieś tam użył stwierdzenia póxniej bo o kimś tam podobnym z rodziny gadali;p a Wojtek patrzy patrzy, zarejestrował. I wczoraj huśtam go robię głupie miny wygłupy a on: mama no nie mogę bohater komiczny:laugh2::laugh2::-D
albo ja się maluje on mi podaje podkład i mowi: mama dziewczyny się malują.
albo siedzimy z A. w pokoju a Wojtek wlazł do kuchni czekam co robi nasłu****e a on coś tam miesza w garnkach i słyszę: mmmm tak to jest naprawdę dobre! :D padłam ze śmiechem wbiegam do kuchni a on wylizuje limonkę którą sobie kroiłam do drinków ale już taką lekko zużytą;p Albo w drogerii dziś babki gasdają jedna w ciąży i mówi ja to latam siku co 5 min do tej drugiej tak gada. A wojtek podsłuchał i mówi: latam co pięc minut siku. Wojtek robi na kibelek i kupę. :-D i zaczyna stękać. chociaż wcale nie robi na kobelek:laugh2::-p rozwala mnie... biega dziś po podwórku z miotłą... gdzieś zgubił i podbiega: mamo szczotka mi się zawieruszyła:szok::-D
 
reklama

Podobne tematy

Do góry