reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Dziewczyny, ślicznie dziękuję za pamięć i przepiękne życzenia! Jestem wzruszona, aż dostałam gęsiej skórki. Kochane jesteście...

Mysza rozmiaru 50 do przymiarki nie mieli. Ale kurcze, na serio myślisz, że przez miesiąc mogę urosnąć z 46 do 50???? 46 była luźna, 48 tym bardziej. Załamałabym się jakby mnie tak wywaliło, że musiałabym ubrać 50. Kobieta ze sklepu ma mi zamówić 48, bo też mówiła, że nie sądzi, by aż tak mnie "wzdęło"...

Just ja za tydzień idę zanieść siusiu i oddać krew. Mam nadzieję, że jak mnie pokłują, to do ślubu mi ślady znikną, bo mam sukienkę upatrzoną na ramiączkach i nie chciałabym mieć siniaków na widoku jak rasowa narkomanka...

LucyF zgadzam się z Tobą. Każdy dzień bez teściowej to dzień bezcenny :-)

Lilijanna zobaczymy jak szybko po naszym ślubie dostaniemy wezwanie do sądu w prezencie ślubnym od ex... A póki co mam dużo do załatwienia, więc nie będę o tym mysleć. Kochamy się - damy radę. O! (ciekawe jak długo ten optymizm będzie się mnie trzymał ;-) )

A ja mam tyle pracy (dziś pierwszy dzień po wolnym), że nie wiem za co się zabrać. Dzwonił M, że lampka żółw przyszła kurierem. Już się nie mogę doczekać jak ją zobaczę :-) No i krtań nie daje mi żyć... Buuu...
 
reklama
Witam sie z rana dalej w dwupaku :-)

she 100 LAT KOCHANA i szybkiego bezbolesnego porodu :-) Zobacz załącznik 253405


Jesli chodzi o mnie,o te zdjecia, ale wy gadacie na zdjeciach to moze i wsio dobrze,ale na zywo, cala spuchnieta ,nogi masakra ,mowie wam, ta koncowka mnie wykańcza,a ten mały skubaniec wogole sie na swiat nie spieszy .

Oj bony jakie nudy na chacie,nie ma co robic. Dzisiaj wizyta u gina,mam nadzieje,ze juz ostatnia,bo bankrut bede niedługo .. i kłuc sie juz tez nie chce,bo stac w kolejce za tymi moherami to katorga ...

A co u Aneczki77? cos sie wogole nie odzywa..
 
Asiu pewnie 50 będzie za duża, ale różnice są czasami minimalne więc myślałam że miałaś możliwość przymiarki. Po ostatnim zdjęciu jakie zamieściłaś wydaje mi się że Ty szczuplutka jesteś i masz piękny zgrabniutki brzuszek więc jak tylko ta 48 będzie na brzuszku dobra to ok. A ile czeka się na taką zamówioną suknię ?
 
Ja się melduję :-):-):-)

Widzę, że nie tylko ja mam dzisiaj urodziny :-):-):-)

Asiu sto lat! Życzę Ci najcudowniejszego ślubu, bezbolesnego porodu i najgrzeczniejszej i najzdrowszej córci!!!:-D:-D:-D:-D
 
Daaa wszystkiego najlepszego :-) Odbijam piłeczkę i też życzę spokojnego porodu i przede wszystkim zdrowego Bobaska :-)

Mysza sukienkę zamawiałam 29/05, do końca tego tygodnia ma być (dziś rozmawiałam z panią...).

Dziewczyny - módlcie się, żeby rozmiar 48 był 3/07 dobry :-)
 
Daa spełnienia najskrytszych marzeń!!! Wszystkiego najlepszego i tradycyjnie 100lat!

She czyli czeka się prawie 2 tygodnie...ale na pewno będzie dobra.
 
No od przymiarki brzuch mi nie urósł jakoś powalająco. Więc się łudzę, że do 03/07 nie przeskoczy o tyle rozmiarów...

Nawet tuniki, które kupiłam sobie w piatek mam na rozm. 46 i są luźne...

Chyba muszę iść do lekarza. Bo ta krtań mnie jeszcze do łóżka na czas ślubu położy...
 
Witam się i ja

daaa + asiu dużo dużo radości i miłości w życiu i spełnienia marzeń !!!!!!!!!!!

ja też dziś oddałam siuski i krewe...
 
daa ,she zycze Wam samych pieknych dni, mnostwa radosci na codzien, konskiego zdrowia i cudownych, zdrowiutkich i grzeczniutkich bobaskow
 
reklama
Witam się
Daa, Asiu, wszystkiego najlepszego!!!

Ja jestem gruba jak nie wiem co. w pępku mam 111 cm!!:szok:
Zrobiliśmy zakupy, poszło kupę kasy, nie mam tylko ciuszków, bo nie miałam gdzie kupić. Na zakupach spadł mi (chyba) cukier, myślałam że się przewrócę, a jak pani mi podała sok, to nie mogłam go odkręcić tak mi drżały ręce. W sklepie (dziecięcym) mieli tylko soczki i chrupaczki dla bejbików. Na szczęście po jakimś czasie zrobiło mi się lepiej.
a to co kupiliśmy:
Niania TOPCOM Babytalker 2500
51014.jpg

Pościel podusia, kołderka, ochraniacz na szczebelki i baldachim, w kolorze green bahama takie jak te:
pokoik.jpg

wkładki wielorazowe bawełniane z aventu,
okręty tzn wkładki bella,
czapeczki takie do snu i na dwór- 6 szt,
skarpetki,
łapki,
nożyczki, cążki, szczotkę do "włosów"
termometr do wanny,
materacyk lateksowo-kokosowy
uspokajacz
1056411589


to chyba tyle z zakupów
 
Do góry