reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Lena ja biorę feminanta metafolin - ten do 12 tyg ciąży z lepiej przyswajalnym kwasem foliowym, zawiera jeszcze witaminy z grypy b, C i E, kwas pantotenowy, biotynę i jod, tyle mogę napisać
 
reklama
Dzięki Gosiu
ja właśnie skończyłam 12tc i szukam czegoś na resztę ciąży
pytałam mojego gina co poleca
a on że mam sama wybrać, bo to wszystko to to samo
no i weź tu wybierz... łatwo mu mówić
w sumie to cieszę się że mnie nie naciąga
ale dalej jestem w kropce
 
Lena77 mi lekarka powiedziala zeby cos co ma jod koniecznie. a jak zapytalam co najlepiej padlo na FEMINATAL.ja mam feminatal N i od poczatku jem:)

ciuchy zabrałam tesciowej:0) urosłam dwa rozmiary:p
 
Dzięki Gosiu
ja właśnie skończyłam 12tc i szukam czegoś na resztę ciąży
pytałam mojego gina co poleca
a on że mam sama wybrać, bo to wszystko to to samo
no i weź tu wybierz... łatwo mu mówić
w sumie to cieszę się że mnie nie naciąga
ale dalej jestem w kropce

No patrz, nie popatrzałam na suwaczek, wybacz. Mi lekarz mówił, że ważne żeby brać potem z kawasami dha, feminantal n jest z dha i jeszcze jest kilka innych preparatów podobnych jak poszłam do apteki i stałam przed półką to sporo tego było i w końcu wybrałam jednak feminantal metafolin a potem będe brała z dha
 
Agatko a masz tam w przychodni jakąś fajna lekarkę. Zapisałaś sie w końcu na Czumy?

Tak -jesteśmy na Czumy zapisane. Lekarka może być -Adamska. Miła sympatyczna śmieszna trochę:-D ale mi pasuje -ile razy bym jej tyłka nie zawracała to doradzi:tak:

Co do zółtaczki, moj malutki tez ja mam,ale narazie odsyłaja nas z kwitkiem , jezdzimy co 2 dni na badanie krwi, ostatnio przy wipisie mały mial 11,4 ,a wczoraj wzrosło do 14,9 kuzwa boje sie strasznie :-( ,dzisiaj bylismy na pierwszym spacerku i duzo go wystawialam na słonce, wiec moze to cos pomogło, oby ,bo chyba nie wyrobie nerwowo.

hmmm dziwne -wiesz na każdy dzień są inne normy... my przy 14 już się świeciłyśmy... po tygodniu w domu trafiła do szpitala dziewczyna z synem -mieli 17 i to strasznie trudno było im zbić a świecili się w dużej lampie (nie na łóżeczku jakie ja miałam dla Alicji...) Dzieci z żółtaczką sa spokojne, wiecznie śpią i trzeba je wybudzać na jedzenie -koniecznie chociaż co 3h!!! bo same mogą spać i spać...
Mogłaś zapytać o normy na Wasz dzień ale jeśli wzrośnie znowu... kazałabym już zbijać bo to obciążenie dla wątroby jest...

Agatko czekamy na fotki z chrzcin - małej bezy i mamy super laski ;-);-)
A ja się pochwalę - okazało się, ze nie będę mieć poprawki z tego egzaminu, którym tak się martwiłam :-):-)

zdjecia będą!!!
i gratuluję:-) :-) :-) !!!!

Agata ja to Aldo omijam z daleka, takie ceny za buty to mnie przerażają
Dzięki za info od Justy

Moja siostra się wczoraj załamała -buty które niedawno kupiła za 500zł były w promocji za 175:-D :-D :-D
Spoko mam nadzieję ze u niej już lepiej z samopoczuciem

a on że mam sama wybrać, bo to wszystko to to samo

Ja brałam Feminal N bo i w trakcie karmienia można:tak: no i cenami nie powala jak te inne:sorry:

Ok Ala śpi tata śpi:eek::confused2:
ja też spadam bo co tu robić samej???
na imprezę może skoczyć:-D

Miłej nocki;-)
 
Agatko znam lekarkę Adamską o ile to ta to jest dobra. homeopatią się zajmuję i wyglądem nie zachwyca.o ile to ta:)mieszkała koło mnie i potem przeprowadziła się.siostrzyczkę moją 7letnia leczyła homeopatią.mała nigdy lekow normalnych nei brala i wlasciwie naprawde nie choruje
 
Agatko znam lekarkę Adamską o ile to ta to jest dobra. homeopatią się zajmuję i wyglądem nie zachwyca.o ile to ta:)mieszkała koło mnie i potem przeprowadziła się.siostrzyczkę moją 7letnia leczyła homeopatią.mała nigdy lekow normalnych nei brala i wlasciwie naprawde nie choruje

Jaki ten świat mały:-D tak to ta:tak:
z wygladu śmieszna ale małej się bardzo podoba...
Dziwne to ze u lekarzy Alicję można ubierać rozbierać przebierać a Ona taka wpatrzona w pediatrę i nie protestuje:-D
Właśnie dlatego do niej poszłam -bo jest homeopatą... a sama po sobie wiem ze lekarze na wszystko antybiotyku dają i jeśli można -to dlaczego nie spróbować obejść sie bez nich:tak:
No i rozsądne podejście do dziecka -ubierać jak siebie, traktować jak dorosłego i tyle:tak:
 
Witam się rano

dzięki laseczki za podpowiedzi,
no i zamówiłam ten Femintal N
tylko czytałam gdzieś że mogą po nim wystepować zaparcia...
ale sprawdzę na sobie

buziaki i miłego dnia
 
reklama
Sms od Just "dzieki za troskę. Już trochę lepiej bo i mam czym karmić Szymka i żółtaczka odwołana, ale na wolność nie wypuścili bo coś w moczu małego wyszło i jutro powtórka badania. Już wiem co to kontemplowanie rzeczywistości:)minki strzelane przez małego sa bezcenne"
 
Do góry