reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Witam się i ja.

Wieczorem znów miałam te bóle po bokach. Głównie z lewej strony. Ale po jakimś czasie przeszły. Póki co spokój. Dziewczyny jak często to macie takie bóle??Długo trwa? Moja pani doktor też mówi że to macica się rozciąga, więc się nie martwię. Zawsze brzuchol mi bardziej na wieczór wyłaził, a rano byłam znowu płaska. Dziś nawet rano jest większy:) Muszę jakieś zdjęcie wstawić żebyście oceniły czy to już trochę ciążowy czy tylko wzdęty:)

She
- ciekawe czy do końca tygodnia Emi zechce wyjść z brzuszka:)

jeżyna - ale super że już wiesz kto w brzuszku mieszka:) Gratuluję syneczka:)Ja jakoś nie mam przeczuć, być może dlatego, że jest mi zupełnie wszystko jedno:)Ale wiedzieć też już bym chciała.

kazikz - super że wyniki Poli dobre!

Agniesia82
- udanych wakacji życzę!
 
dziewczynki piszę z prosba o pomoc dla małej dziewczynki, moze uda nam sie jakos pomoc:


JEŚLI TYLKO MOŻECIE, PROSZĘ WSPOMÓŻCIE!

potrzebujemy:
pieluszek dla 11-kilogramowej dziewczynki (mogą być Dada z Biedronki lub jakiekolwiek)
chusteczek nawilżanych
kremu na odparzenia
proszku do prania lovella
płynu do płukania - jakikolwiek delikatny


mała ma 17 miesięcy, waży 11 kg, wchodzi w rozmiar 86cm, butki 21


może ma ktoś jeszcze w dobrym stanie buty rozmiar 21 adidaski lub jakieś inne zakryte

proszę pomóżcie

mój nr GG 7580054

pozdrawiam
Edyta


podaję link do naszej strony:
http://www.bolec.info/index.php?op=forum&forum=9&act=showtopic&topic=310 16&strona=23
 
Witam:-) Ja się tak ucieszyłam, że poznałam płeć, iż nie mogłam zasnąć z wrażenia. Poszłam spać o 5:-p To poznanie jeszcze bardziej urealniło mi mojego skarba:tak:
Wiolka, u mnie te bóle są codziennie, albo co drugi dzień ostatnio i jak mocniej boli, to biorę nospę. Też zrobię dziś zdjęcie brzusia:tak:
She, widzisz, może jednak poczeka do 21.08;-)
 
jeżyna - i od dawna tak masz z tymi bólami?? Długo Cię trzyma? I jak czujesz ten ból, jest ciągły czy jak?? I w którym miejscu. Sorki że tak pytam ale dla pewności że to mniej więcej to samo:)Dziś póki co mnie chyba spokój, ale może wieczorem znowu się pojawi.
 
She ja przed piątkiem nie wyjadę raczej na pewno wiec nadal czekam:) na Twoją małą

Jeżynka kolejny chłopiec:)fajnie,że już wiesz.ja chirurgów oglądałam w porzedniej ciąży i narazie zawiesiłam.bo za bardzo przeżywałam,poza tym mam złe wspomnienia bo wody mi odlazły akurat jak oglądałam,nałogowo od poczatku oglądałam sporo dziennie.teraz kończę ally Mcbeal:)lżejsze zdecydowanie
Wiolka czekamy na foto zbiorniczka
Lili obiecałaś zdjęcie:p
Agniesiu pisz częsciej i wstaw suwaczek:)witamy

a ja dziś spać nie mogłam ,o 3ciej krzyżówki zaczęłam robbić,z godzinę mi to zajęło.zrobiłam się śpiąca do łóżka i dalej nic,do 6tej się męczyłam patrząc w sufit.psychol normalnie bo jak zasypiałam brzuch mi sie napiął ,pewnie Julek ale że kilka razy to ja już panika i tak do rana.a mały w najlesze buszował w brzuchu.M rano poraz kolejny stwierdził,że nei jestem normalna.ze czepiam się dziecka,bo albo się za mało rusza albo za dużo. a ja takie naiecie ogólne i nijak nie mogłam z tym sobie poradzić:( a sam fakt,że jak ja się denerwuję to niunio ma gorzej jeszcze bardziej mnie stresował. zasnęłam o 7mej i wstałam o 11tej bo wiedziałam ,że zaraz będą liczniki sprawdzać
 
Witam się.
melduje, że żyje....

czuje się średnio dobrze...jestem strasznie zmęczona, śpiąca...i jakos tak ogólnie marnie....

wczoraj troszkę mnie zaniepokoił tem niewielki spadek progesteronu z 27 na 24....ale stwierdziłam, że skoro mieści się w normach to jest ok. i nie będę sie sama niczym faszerować....
dzięki Agatko :)

ale weszłam tu głownie po to, żeby Wam powiedzieć, że umówiłam się na wizytę do gina.... 30 sierpnia na 16.00....to bedzie pierwszy dzień 8 tygodnia.....to myślę, że powinien już widzieć dzieciątko moje...
...idę do tego samego gina, który wtedy od razu poznał sie na tym, że coś nie tak z fasolką...


buziaki...
 
Witam:)
Ciesze sie jeżynko ze już wiadomo.Ja jeszcze oczekuję żeby się dowiedzieć.

Wiolu-Co do bóli brzucha też mnie coraz częściej boli albo z lewej albo prawej strony podbrzusza, zawsze mniej więcej w tej samej okolicy więc podejrzewam ze to naciąganie macicy.Biorę nospę to na parę chwil przestaje.Brzuch mi przy tym nie twardnieje więc chyba ok.Do lekarza idę 24 więc się znów czegoś dowiem.

Oleńko jesteś całkiem normalna, ja od 4 dni nie śpię od godz 00-30 do 4 i o 5 znów pobudka.A wszystko się zaczęło jak się dowiedziałam ze okradli 3 moich sąsiadów.Nie umie się skupić na śnie tylko nasłu****ę czy nikt nie chodzi na około domu.Nie umie opanować tego strachu.Człowiek całe życie sie odrabia, żyje na kredytach a ktoś mu to wszystko zabierze.

She ty dziewczyno jesteś niezniszczalna!!!
KArolcia- najwyższy czas że idziesz.A po 2 jesteś w ciąży wiec możesz się czuć marnie.
 
reklama
karolciu to dobrze ze idziesz do gina ktorego juz troszke znasz...o jeden stresik mniej ;) i prosze sie nie stresowac progesteronem...jest w normie>-jest,wiec looozzzz :D Agata ci pisala ze moze nawet troche spasc ;) ahhh Karolciu,masz fasolke w brzuszku ktora tak bardzo chcialas :D a beta pieeeeeknie ci przyrosla :p
jeżynko ciesze sie ze poznalas plec....ja mam przeczucie na chlopca,chociaz dr ktora robila usg gen w 12tc widziala raczej dziewczynke...ale ja wiem ze tam sa kuleczki dwie miedzy nozkami ;)
wiolka ja tez mam rozne dziwne bole,ale poki nie jest to staly dluuuuugi bol to jest ok...mnie boli roznie;czasem zakluje,czasem zacmi,czasami czuje 'szpilke' ale szyjka zamknieta wiec pewnioe klusek cos majstruje lapkami w srodku....i przez pewien czas czulam jakb lekkie napieranie w dole brzucha a moje male ufo jest do gory nogami i tam gdzie mnie uwieralo mial glowke wiec to pewnie przez to ;) ale jak mnie boli troszke dluzej to no-spa i do lozka :D
she wiec dalej czekamy................ ;P
kasikz gratuluje ze udalo ci sie zebrac mocz do tego woreczka-wiem ze to nie latwe jest bo czesto siusiki uciekaja bokiem ;D super ze wyniki slicznej Plusi ok :))))
 
Do góry