reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

reklama
Witam kobitki te które mnie jeszcze pamiętają. Przepraszam, że nic sie nie odzywałam.
Dziewczyny rozpakowane Lila, Cati, She i inne których nie znam gratulacje.
nie obiecuje że bedę zaglądać częściej ale na pewno sie postaram.
U nas wszystko ok. Krzyś rośnie bardzo szybko ale w dalszym ciąglu nocki nie przespane. Pozdrawiam i ściskam
 
U nas juz zaliczony 30tc :D Ja po wizycie, mała jest mała ale nie za mała
4
mieści sie w normie ma 1372g wg tego badania termin porodu mam na 19.12, gin powiedział ze nie bedziemy brac pod uwagę terminu którego całyczas sie trzymalismy tj 17.12 - termin wg USG z 13tc, tylko jednak bedzie sie trzymał terminu wg ostatniej miesiączki tj 21.12 - żeby mnie nie straszyc mała wagą. Różnice są tak małe ze w sumie nie mam co nawet nad tym debatować. Mi sie przytyło w ciagu ostatatnich 3 tyg 600g wiec w miare ok. Mała jednak jeszce nie przybrała pozycji "na nietoperza", ale mam duzo miejsca więc ma sie gdzie wiercić, wód płodowych mam dużo. Szyjka mi sie skróciła z 46 mm na 38 i tak jest długasna, ale z tego powodu mam kontrole nie za 3 a za 2 tygodnie.

dzieki za kciuki
 
IZW super wieści! oby tak dalej, a mała wcale nie musi być zaraz gigantem:) ważne, że zdrowa i wszystko w porządku;) a do grudnia już niedaleko:) trzymamy kciukasy dalej&&&
martyynaa81 Ty już w połowie, superowo! gratulacje dla Was!
 
reklama
IZW nie martw się tą wagą u mnie Tomek na tym etapie ważył 1290 a urósł do 3350:-) jeszcze dziewczyna urośnie.

Ja też po wizycie dostałam leki bo mam stan zapalny i zamiast nospy mam brać skopolan na ten mój brzuchol.
 
Do góry