reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

kwiatuszek nawet całkiem sporo tego grosza;-) jak ostatnio sprawdzałam sobie ceny badań to za cały komplet na tarczycę ponad 200 zeta... Jakaś fajna ta lekarka.
enya na szczęście @ przylazła dzisiaj... M też odetchnął, bo powiedziałam, ze jak coś będzie na rzeczy to do gina za tydzień idzie on się tłumaczyć:-) Choć tak po prawdzie to była moja wina, bo on się bał i wcale nie chciał... Cudnie się czyta twoje posty o Basi:tak:
 
reklama
Anty Jasio jest pulchniutki.nie tylko na zdjeciach to widac:-D.je co 2h i wciaga po ok.150-180ml.zageszczanie nie pomaga...

enya za duzo w tym lezaczku to niech mala nie lezy.skoro lubi sie rozgladac rozloz jej koc na podlodze,mate,cokolwiek i niech lezy.napewno w taki sposob zobaczy wiecej,a i sama zachecisz ja do prawidlowrgo obracania sie na boki.mysle,ze nie mamy co porownywac mojej sytuacji finansowej z twoja...:-/

Kwiatuszku a ty bierzesz leki na ta swoja przypadlosc?

edytko ja w kwestiach cycowych nie pomoge,bo oboje dzieci na mm.

kat u nas tez nie jest latwo.Jasia lozeczko w dupke pali:)i spi ze mna.jak maz wraca to maly odkladany jest do lozeczka,ale jego sen to bardziej czuwanie niz spanie:|.

a moja mama byla wczoraj u swojej dr.po skierowanie do sanatorium z racji tego,ze jest po udarze i podczas badania dr.zaniepokoilo cos z plucami mamy.kazala zrobic rtg i za tydzien przyjsc z wynikami.mam nadzieje,ze to nic powaznego
 
Karola tak biorę eutyrox.
Bylam na wizycie. Oprocz tego ze gin przystojny jak jasny gwint :D (mam nadzieje, że się nie slinilam :D) to nic się nie dowiedzialam: ( zero badań. Skoro zachodze w ciążę to plodna jestem... I tyle w temacie. To juz 2 gin ktory nie slyszal o ciąży biochemicznej. Jeszcze pójdę do innej gin a jak nie to na własną rękę zrobie badania
 
Kasiu, dziękuję, ale nie mam za bardzo o czym pisać, no i nie potrafię od nowa się "wbić"

Pozdrawiam wszystkie
 
karola przyanjmniej nie musisz Jasia zmuszać do jedzenia;-) Może to nic poważnego z mamą... Trzymam &&&&&&, żeby tak było.
kwiatuszek płodność płodnością, ale skoro masz problemy z donoszeniem ciąży to jak mogą tak bagatelizowac problem? I jak lekarz może nie słyszeć o ciąży biochemicznej? NIech sobie w googlach poczyta;-) Ale chociaż sobie na przystojniaka popatrzyłaś;-) Mój m pewnie by mi zaraz kazał lekarza zmienić:-D
ewcia zawsze znajdzie się coś do napisania...
 
Ewcia znam ten ból.. Na cpp nie mam jak się przebić. dziewczyny już się tam ze sobą zżyły i w ogóle ciężko się tam przebić.
Anty to samo pomyślałam. Powiem Ci, że zgłupialam. A jego tekst jak mi robił usg... Bo mówi, że może to pozamaciczna była i gmera, gmera i mówi jest! No myślałam, że zemdleje. A on: a nie, to blizna po cc:shocked2: nic no przecież jakies badania powinnam dostać i będę błagać inną ginkę a jak nie to zrobir na własną rękę.
 
hej.
Ewcia jak nie jak tak :)tu tak nie piszemy codziennie regularnie wiec napewno.sie wbijesz i opowiadaj o Mikolaju, i jak ty sie czujesz
Kwoatuszku ja cpp juz nie ogarniam, Malgoni juz nie ma bo.sie rozpakowala jescze tylko One more kojarze reszte juz nie :(
 
Kwiatuszku , jestem :) dziękuję za wywołanie :)
miło mi sie czyta o Waszych maluchach... ale zawsze czasu brak , żeby regularnie pisać
U mnie ok , dzieciaki zdrowe , nie chorują mimo że dziewczyny chodzą do szkoły i mają styczność z chorubskami to Milan zdrowy . Rośnie i rozrabia , powoli zaczyna powtarzać wyrazy i po swojemu nazywać , jest wesoły i pogodny , to najważniejsze.

pozdrawiam was dziewczyny wszystkie :)
 
reklama
hej kochane! pamiętacie mnie jeszcze? moja Oliwka skończyła niedawno roczek. Nie wiem kiedy to zleciało..:-)

Kwiatuszku bardzo mi przykro...;/
Liliana gratulacje!
Magda88, Kat, Nisiao, Pleni a Wy kiedy rozpoczynacie starania o kolejne szczęście? :p

My z mężem ostatnio poszaleliśmy... teraz się boję że mogę być w ciąży a to by była trochę lipka bo mój mąż jest za granicą i ma nas do siebie ściągnąć za 2 miesiące...od szaleństwa minęło dopiero kilka dni a dziś w nocy bardzo bolało mnie podbrzusze... czy to możliwe przy zapłodnieniu?? dodam jeszcze że cały czas karmię piersią i miałam dopiero 2 @ pierwszy w listopadzie, w grudniu wcale a w styczniu drugi, z mężem poszleliśmy 2 dni po skończonym @, teoretycznie wtedy nie powinno być dni płodnych...kurde ale przy karmieniu piersią i takich nieregularnych @ to jak gra w ruletkę.... no i plemniki mogą się przechować w macicy kilka dni... tak słyszałam...
Mam do Was jeszcze pytanko czy Wasze roczne szkraby same już chodziły? moja Oliwka nie trzyma jeszcze równowagi, chodzi tylko przy czymś...
 
Do góry