reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Eurespal i Pulneo to zamienniki .
Ceny też mają podobne.;-)
W sumie Eurespal miał być wycofane z polskiego rynku ,ale czy jest to nie wiem...:no:
Z tymi cenami to niezupełnie, bo Eurespal kupowałam ostatnio pod nazwą farmaceutyczną Pneumorel za ok 18-19zł a Pulneo za 7,90 :-)
No ale tak to jest z tymi cenami, obeszłam dzisiaj 3 apteki, żeby kupić Neosine, wszędzie za 26-27zł a ja kupiłam w aptece słonecznej za 16,50 :szok:
U nas waga 8700 i 72cm (11mcy) nie za wiele.
A dzisiaj po raz pierwszy zrobiłam kisielek na BoboFrucie, zjadla pół bo byla śpiąca, ale drugie pół wmłócił synek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam!
A my wczoraj byliśmy na bilansie i Tomek waży 10400 i ma 81cm i chyba pamięta że tam go szczepili bo od razu płacze w gabinecie.
Ja dziś mega padnięta bo była choinka w pracy 22 sowich maluchów upilnować w jednej sali z całym przedszkole , gdy jeszcze płaczą i i tylko na rękach padam na pyszczek.
Pozdrawiamy
 
Ja tylko z życzeniami zdrówka dla Samiego (Ssabrinaa) i Michałka (Pati) :tak:
Just - nóżki ok, o wit. D mam pytać pediatrę.

No dobra piszę jeszcze, bo chcę zobaczyć suwak :zawstydzona/y:
 
EwelnaK26 ja laktator mam ręczny z tommy tippe czy jak to się tam pisze...
Kupiłam dopiero po porodzie, nie mam porównania, ale chyba nie jest najgorszy...
Nie żałuję, że nie kupiłam elektrycznego, bo wystarczył ten:tak:

Lili, no proszę już skończony 5 tc;-)
moje życzenie dla Ciebie się spełniło:-D
spójrz jak szybko hehe

żeby moje się tak spełniały:-p:zawstydzona/y:
 
cześć dziewczyny
oj dlugo mnie nie było i ciężko teraz to ogarnąć.
a najpierw problemy z netem a potem nawet nie chcialo mi sie do kompa siadac.
Witam nowe rozpakowane:)niech dzieciaczki rosną zdrowo
LILI KOCHANA MOJE GRATULACJE.SPOKOJNEJ CIĄŻY.
ola
- wniosek zlozylas do zloka?ja tak no i mam nadzieje ze sie dostaniemy.PAni kierowniczka zaznaczyla ze tymek tam tez chodzil wiec moze.
a moja mala juz siedzi sztywno.Chyba jej idzie zaek bo tak strasznie sie slini.
codziennie latamy po dowrze nie wazne jaka pogoda.
je za trzech.Teraz juz zasmakowala zupki z miesem to jak chce jej dac ez to nie ruszy.cwaniara.
nocke przesypia prawie cala takze wysypiamy sie.
a tak to pomalutku.codziennie cos nowego a i mala smieje sie juz glosno.
tymek powtarza caly czas ze fajnie miec taka siostre on taki kochany jest.
 
witam a my znów mamy problem z nockami budzi sie cały czas z płaczem i woła mama.Musze ją przytulać jak ją dam do łóżeczka od nowa zabawa.Wcina swoje mleko jak sie naje wyrzuca mi butelkę, jak nie zdąrze załapać jest bach i się budzi zaś larmo. Ida jej dolne zęby smaruje jej ale to daje spokój na 10 min jak się uda zasnąć jest ok
Lili- jeszcze 3 tyg i poznamy lokatora w brzuszku a może lokatorów:-)
 
Hej mamusie :-)
U nas wszystko w porzadku,syncio grzeczniutki jest a i w nocy lepiej zaczyna spac,wieksze przerwy sobie robi wiec tez idzie lepiej pospac :-) u nas dzisiaj dosc ladna pogoda wiec jak tylko Sami sie obudzi wyruszamy na spacerek :-)
karollcia gratulacje dla Amelki,juz siedzi sobie,super :-)
Lili juz skonczony 5tc ;-) super kochana,niech sobie fasolek rosnie zdrowo :-)
 
Witam chciałam Wam pokazać to uczulenie zmiana mleka nic nie daje, nie swędzi jej to już sie nie drapie, a ja nie mam pojęcia co to jest
DSC02590.jpgDSC02589.jpg
 

Załączniki

  • DSC02587.jpg
    DSC02587.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 31
Kaira, mała bidulka, ale ważne, że teraz jej nie swędzi.
Niestety chyba czeka Was żmudne przeszukiwanie całego menu w poszukiwaniu winowajcy.
 
reklama
Do góry