reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Dziewczyny, dziś Amelka pierwszy raz powiedziała MAMA! Jak to cudownie brzmi..popłakałam się ze wzruszenia:) Dla takich chwil warto żyć!:)

Ewelinko - sto lat dla Miłoszka. Super że impreza udana!:)

Lili - Ada jest niesamowita:)

ssabrinaa - Sami jest cudowny!:) Oby nocki się poprawiły!!!

gosialew
- to już ostatni miesiąc tych rehabilitacji tak?
 
reklama
Karolcia81 - kochaj ile wlezie. :tak:
Ssabrinaa - lepszych nocek życzę, moi znajomi zakupili sobie taką klimatyzację pokojową, bo u nich na poddaszu nie szło żyć i dzieć się strasznie męczył, a oni z nim. Może warto pomyśleć. W takim razie dodatkowo życzę troszkę wiaterku na wyspach, co by szło funkcjonować. :tak:
Wiolka_1982 - no to teraz "mama" pełną gębą, gratulacje dla Amelki! Pięknie! :tak:
Ewelina28 - taką relację chciałam przeczytać, pięknie. :tak:

A my z Adą wczoraj uratowałyśmy ptaszka, którego pożreć chciał kotek. Nie wiem tylko jak długo ptaszek pożyje, bo został uszkodzony, a kotek był wściekły na nas, normalnie lasery w oczach. :sorry:
 
A ja jeszcze szybciutko życzeniowo dla Glorii, która skończyła już 2 latka :laugh2:

Urodziny dzień radosny,
Pełen kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
Są dla Ciebie przeznaczone.


Just79 - no nie mogę się do tego Twojego avatara przyzwyczaić, no i teraz w kolejce Sz. do urodzin.


I dziewczyny jedziemy jednocześnie "2 latka", "roczki" i narodziny nowych dzieciaczków. Pięknie prawda? :tak:
 
Lili, Just uśmiałam się:-D

Wiolka tak to ostatni miesiąc rehabilitacji i 3 miesiące przerwy potem kontrola u neuro.

Ssabrina Sami przecudny. Urósł już dużo.

Ja tak ekspresem bo szykuję się do pracy, powinnam już prawie wychodzić, ale się guzdram, jeszcze dziecko muszę odstawić do babci.
 
Ewelinko spóźnione ale bardzo ogromne gratulacje z okazji roczku!!!! i wsyztskeigo co najlepsze dla synusia!Miłoszku buziaki słodziaki:)
Ty strasznie gościnna widzę jesteś w przeciwieństwie do mnie:p

Agnieszka a na długo jedziecie?

Lili to już duża niunia:)super! już pewnie ulga.a. w ogóle w tej ciąży mniej stresujesz się o fasolinke?w sumie już nie fasolina tylko rasowy brzuszkowy bobas:) a Adzik to widzę,że umie ustawić się!:)
sabrinko mi Juli wczoraj od 1-4tej nei spał nie wiem czemu.

kasiuleczka super,że tak chętnie je.i wszystkiego naj naj bo widzę,ze niedawno 4miesiące skończył!

annas nio fajniutki jest taki gadający:) jak usłyszy jakieś słowo to odrazu powtarza.wczoraj np w parku kobieta psa czesała.mówię zobacz Pani czesze psa. i Julik odrazu cziesze czy jakoś tak.generalnie nieźle mu wychodzi to mówienie. a co do cycowania to czemu nie.lepiej dłuzej niż krócej jak na mój gust.ja tam Ci zazdroszczę:) chociaż fakt ost widziałam naprawdę dużą dz cycującą i nei powiem wyglądąło to dość dziwnie:) obejrzałam się w kazdym razie:p nie wiem mi to na 3lata wyglądała:p już dobrze mówiła.

Ewitka ale musisz mieć wesoło z taką parką:)

Gosiu ale dobre wieści!

dz a w temacie łóżkowym kiedy wykwaterowałyście bobasy do swojego pokoju? bo my nadal mamy współlokatora w sypialni:p i tak zastanawiam się czy to już nie pora ,bo on przeciez już nie taki mały.tyle,że ja wstaję do neigo dac mu wodę i smoczek ewentualnie.w ogóle gorzej śpi niż jak był mały!

Just
mi się bardzo podoba Twój avatar tylko teraz tu już nie wiem do kogo ma być podobny do Ciebie czy Lil:p

Jak dobrze ,zę Lili ogrania daty...Glorciu wszystkiego najlepszego!!!! rany dwa lata no niemożliwe!!!

a my dzisiaj 1,5roku!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry