reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Lili - Adzikowi już się poprawiło z kupami?

Annas - zdrówka dla Kamilka

kaira - udanego wyjazdu!

U nas atak zębowy trwa, dziś znowu się ameli się katar pojawił, a zębów wychodzi kilka na raz i na górze i na dole... dziś tak bidulka cały dzień pojękiwała..heh
 
reklama
A polubiłaś strone?
A nie polubiłaś :-p No to wiem w czym rzecz. :zawstydzona/y:


Wiolka - żeby zęby szybciochem się wybiły. :tak:

Adzik zrobiła wczoraj kupę przez sen nawet, było przebieranie o 23 w nocy, bo pielucha pełna, na nasze szczęście od razu zasnęła potem. Dzisiaj zobaczymy, póki co 30 minut temu zjadła płatki z mlekiem i jeszcze kupy nie ma. Te kupy takie kwaśne, że mimo zmian natychmiastowych, tyłek obszczypany. :-(


I ja życzę wszystkim dzieciakom radości z każdego dnia. :tak:
 
Samej słodyczy wszystkim dzieciaczkom życzę!!!

1583.jpg
 
U nas nocka ok maly sie obudzil o 1:30 na butle a potem o 5 i spalismy tak az do 9
shocked.gif
laugh.gif
bylam w szoku jak popatrzalam na godzine w telefonie
laugh.gif
oczywiscie pogoda jest kijowa juz od wczoraj jest chlodno i pada deszczyk no ale to jest normalne po takiej sielance musialo przyjsc ochlodzenie tutaj z deszczem tylko ciekawi mnie jak dlugo sie tak utrzyma.Ja jeszcze dzisiaj na miasto chce isc do banku potem na jakies male zakupy dla Samiego no i jutro popoludniu wyruszamy do znajomych na kilka dni do Birmingham bedziemy miec dlugo weekend bo krolowa ma urodziny wiec moj ma wolne od pracy tak wiec korzystamy i wyrywamy sie z domu na 2-3 dni
biggrin.gif
pewnie przez ten czas nie bede zagladac na forum dziewczyny wiec odezwe sie dopiero jak bedziemy w domciu
biggrin.gif



Kochane dzieciaczki zycze wam
biggrin.gif

Kolorowych snów...
uśmiechu od ucha do ucha...
Pięknych bajek na dobranoc...
Co dzień nowych przygód...
I wesołej rodzinki...



[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/138/adziendziecka2.jpg/]


[/URL]
 
Ostatnia edycja:
Ja tak na szybko bo wróciłam dzisiaj póxniej niż zwykle do domu(dzień dziecka w szkole mieliśmy,a że na sportowo to trzeba było popracować:)
Julik nie spał w nocy od 1-5tej!!!! wstawał w łóżeczku kładłam go.leżał minutę(z zegarkiem sprawdzałam) najdLuzej raz 10minut udało mu się.
rano podobno łezki były mówił mama i mnie szukał(nie zdarza mu się budzić beze mnie bo zawsze 6.40 to już maks a dzisiaj spał do 8.30 chyba)

szefowa Lilijanna kazała więc w niejadkowym konkursie coś tam naskrobałam.ja nie biorę udziału w konkursach raczej.wychodzę z założenia ,że tylu jest chętnych,ze i tak nei wygram:)

idziemy dziś do dziewczynek na cmentarz.straszne mam wyrzuty sumienia ,ze w dzień mamy nei byłam u nich!dokonałam wyboru,ze to będzie dzień Juliana i spędzimy go na placu zabaw.ale o córeczkach myślałam i miałam trochę doła ,że nie byłam.wiec dzisiaj idę co by nie było!
dzisiaj Julik schodzi na drugi plan bo prezentu raczej nei zdążę kupić.zobaczymy

Wiolka niech wyłażą zębole.
Lili niehc kupy ida precz

reszte buziam!
 
Dzieciaczki nasze kochane!

Samych radości i uśmiechu na każdy dzień życzę!:)


Ja jutro na lednicę jadę.. dziś mnie moja mama tak wkurzyła, bo nagadała mi jak ja tak mogę sobie jechać i zostawić małą z katarem i jak jej ząbki wychodzą itp...normalnie jakbym jakąś wyrodną matką była, że na 1,5 dnia zostawiam małą z tatą!!!!
 
Wiolka - baw się dobrze, odpoczywaj i korzystaj, Ty "be" mamo :-p
Ola** - taki dzień sportu w szkole to lepszy dzień dla dzieciaków niż tydzień lekcji, sama pamiętam jak branie udziału w tych wszystkich dyscyplinach po kolei i możliwość rywalizacji dawało satysfakcję, szczególnie w młodszych klasach :tak: Choć u nas zawsze była rywalizacja między klasami a,b,c, więc nawet w 8 klasie sztafeta była na wysokim poziomie. :tak:
Ssabrinaa - miłego urlopowania się u znajomych, szkoda, że po urodzinach królowa zaraz nie obchodzi imienin i dnia babci i dnia jakiegoś tam, żeby się tydzień albo z dwa uzbierały :-p

U nas wczoraj 2 kupy normalne, ta wieczorna jakaś znowu kwaśna. Mam nadzieję, że dziś będzie już tylko lepiej. Oby! :tak:
 
reklama
Cześć Wam Kochane!!!
Nie pisałam już jakiś czas... Ale czasu na wszystko brak. Co tydzień z Szymonkiem do lekarza przez miesiąc jeździłam masakra jakaś miał kaszel ale pediatra mówi że w słuchawkach nic nie słyszy i żeby obserwować za 3 dni znowu pojechałam bo mały w nocy się rozbudzał przez ten kaszel taki miał okropny ona znowu że nic niesłyszy wysłała nas na prześwietlenie płuc masakra to była bo trzeba było małego w usztywnieniu trzymać z rączkami do góry on się darł w niebogłosy trudno mi było później go uspokoić :( no ale dzięki Bogu płuca czyste badania krwi i znowu płacz przy cycusiu usnął wyniki ok ale skąd ten kaszel???? dała antybiotyk kaszel przechodzi Jeśłi chodzi o kardiologa co 3 miesiące wizyta ale babka jakas dziwna nic nie wytłumaczy tylko marudzi że w tym miesiącu już 5 dziecko z tą wadą i że wada okropna i że czeka go operacja wcześniej czy później wytraszyła mnie przez tydzień żołądek miałam w gardle szukam teraz dobrego kardiologa więc jak macie jakieś namiary prosze o kontakt. To już moja pediatra więcej mi wytłumaczyła o wadzie Szymka niż ta kardiolog z grymasem że wg sie u niej pojawiliśmy ehhh..... Z Kacprem też do chirurga jedziemy do ortopedy bo ma stopy płaskie no i do dentysty czas sie wybrać bo dziurka mu się w mleczaku zrobiła. Jestem ost mega zmęczona nie mogę wstać z łóżka tak mi sie spac chce mój A sie pyta czy ja w ciąży czasami nie jestem a ja skąd mam o tym wiedzieć;)
Karolcia daj znać czy się dostaliście do półfinału,
LILI zdrówka dla Aduni,
SSabrina, Kaira udanego wypoczynku!!!!,
Kasiuleczko my mamy dzieci i starsze i młodesze w tym samym wieku widzę:):)
 
Ostatnia edycja:
Do góry