reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z wizyt

reklama
Hej, byłam dziś u położnej i nie miała dobrych wieści. Wyniki moczu miałam niezbyt dobre i w związku z tym od razu miałam iść do lekarza. Na szczęście był akurat na oddziale i obejrzał mi te wyniki. Dostałam skierowanie na krzywą cukrową i mam brać tabletki na infekcje dróg moczowych. Także w poniedziałek czeka mnie kolejny raz wypicie glukozy i za tydzień w środę znów do lekarza z wynikami. Mam nadzieję że infekcja odpuści a krzywą mimo wszystko wyjdzie dobra. A no i kazał mi mierzyć ciśnienie dwa razy dziennie i jak będzie powyżej 140/90 to do szpitala mam się zgłosić.
Trochę mnie to wszystko podłamało bo całą ciąże wszystko książkowo a teraz na sam koniec przeboje. Oby tylko poród był spokojny i bez atrakcji.
 
Hej, byłam dziś u położnej i nie miała dobrych wieści. Wyniki moczu miałam niezbyt dobre i w związku z tym od razu miałam iść do lekarza. Na szczęście był akurat na oddziale i obejrzał mi te wyniki. Dostałam skierowanie na krzywą cukrową i mam brać tabletki na infekcje dróg moczowych. Także w poniedziałek czeka mnie kolejny raz wypicie glukozy i za tydzień w środę znów do lekarza z wynikami. Mam nadzieję że infekcja odpuści a krzywą mimo wszystko wyjdzie dobra. A no i kazał mi mierzyć ciśnienie dwa razy dziennie i jak będzie powyżej 140/90 to do szpitala mam się zgłosić.
Trochę mnie to wszystko podłamało bo całą ciąże wszystko książkowo a teraz na sam koniec przeboje. Oby tylko poród był spokojny i bez atrakcji.
W moczu wyszła Ci glukoza i ketony że masz skierowanie na krzywa?
 
Hej, byłam dziś u położnej i nie miała dobrych wieści. Wyniki moczu miałam niezbyt dobre i w związku z tym od razu miałam iść do lekarza. Na szczęście był akurat na oddziale i obejrzał mi te wyniki. Dostałam skierowanie na krzywą cukrową i mam brać tabletki na infekcje dróg moczowych. Także w poniedziałek czeka mnie kolejny raz wypicie glukozy i za tydzień w środę znów do lekarza z wynikami. Mam nadzieję że infekcja odpuści a krzywą mimo wszystko wyjdzie dobra. A no i kazał mi mierzyć ciśnienie dwa razy dziennie i jak będzie powyżej 140/90 to do szpitala mam się zgłosić.
Trochę mnie to wszystko podłamało bo całą ciąże wszystko książkowo a teraz na sam koniec przeboje. Oby tylko poród był spokojny i bez atrakcji.
A jakie wcześniej miałaś ciśnienie? Mnie lekarz nastraszył, że jak już jest powyżej 135/90 to już nie dobre, ale nie słucham się jego bo na co dzień mam w normie, Wiadomo jak coś intensywniej porobię to skoczy ale nie utrzymuje się cały czas.
 
A jakie wcześniej miałaś ciśnienie? Mnie lekarz nastraszył, że jak już jest powyżej 135/90 to już nie dobre, ale nie słucham się jego bo na co dzień mam w normie, Wiadomo jak coś intensywniej porobię to skoczy ale nie utrzymuje się cały czas.
No właśnie nigdy nie miałam więcej niż 125/ 70. Także nie wiem czemu mi kazał mierzyć. Czy przez ten cukier albo białko w moczu?
 
32+2 ważymy 2kg wszystko ogólnie w porządku ale dostaliśmy żadnego opisu ani zdjęcia.
Część leków już odstawiona. Zostaje luteina a no spa doraźnie
Szyjka nadal miękka i 2 cm ale to badanie na fotelu więc nie za bardzo wierzę bo 2 tyg temu na USG miała ponad 4 cm a 4 tyg temu 3 cm na fotelu
 
reklama
Do góry