reklama

Wieści ze szpitala(BEZ KOMENTARZY):)

Temat na forum 'Archiwum wrzesień 2012' rozpoczęty przez patrysia*, 30 Maj 2012.

1. patrysia*

patrysia* Gość

Tutaj będziemy wpisywać informacje ze szpitala:)

2. *martusia*

*martusia* Fanka BB :)

dziewczyny info od cynicznej: z powodu arytmii lezala na patologii ciazy jakis czas, co 2 dni ekg ma i teraz Tycia choruje i remont trwa a ponadto net odlaczony itp. ale pozdrawia Was i caluje :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 Czerwiec 2012
  3. reklama
  4. Lotka

Lotka Moderator

wiadomosc od do__ti:
    jest w szpitalu, po powrocie da dokladnie znac co i jak no i pozdrawia wszystkie :-)

5. stokrotka.af

stokrotka.af Fanka BB :)

no to skoro macie osobny wątek to ja się zamelduję....
    leżałam w szpitalu 4 dni w związku z podejrzeniem tej nieszczęsnej cukrzycy ciążowej; zrobili mi dobowy profil glukozy i wyniki wyszły ok, ale to nie dziwne skoro nie jadłam przez ten czas nic słodkiego :no:, zalecenia, dieta bez cukrów prostych....
    porobili mi przy okazji inne badania a na usg napisali,że łożysko II stopień dojrzałości :confused: na 25 tydz ciąży to nie za stare? nic mi nie powiedzieli :no:

6. jasminum82

jasminum82 Fanka BB :)

ja leżałam na położnictwie od środy i był to mój pierwszy pobyt w szpitalu. Miałam powtórkę z glukozy a potem jeszcze pomiar po każdym posiłku. Warunki tragiczne, ale jakoś to zniosłam. Dwie noce nie spałam, pierwszej z powodu ciągłych wizyt na sali, a to położne, a to salowe, lekarz, pielęgniarki i tak do rana. Drugiej nocy nikogo nie było, ale za to nasłuchałam się... Był poród... Pierwszy raz zaczęłam naprawdę bać się porodu. Kobieta rodziła bez znieczulenia, coś strasznego. Ale najważniejsze z całego pobytu to to, że wyniki mam dobre. I z tego bardzo się cieszę.

7. Wiolka1981

Wiolka1981 Zaciekawiona BB

No to skoro jest taki wątek to ja postanowiłam się wpisać. A więc moje drogie koleżanki ja leżę już 4 tygodnie w szpitalu z powodu łożyska przodującego. Jestem w 30 tygodniu ciąży i do końca zostało mi jeszcze 8 tygodni o ile nic groźnego (krwawienie) nie będzie się działo. Rozwiązanie możliwe jest tylko przez cesarskie cięcie. Pierwszy miesiąc jakoś minął teraz cierpliwie czekam dalej. Powiem Wam szczerze, że raz jest dobrze a raz źle, tym bardziej, że leżę 100 km od domu i rzadko widuję kogoś bliskiego, odwiedza mnie tylko mój kochany mąż. Rodzinę też mam daleko bo aż 300 km oddaloną od szpitala w którym leże, więc na ich odwiedziny też nie mogę liczyć a koleżanki z obecnego miejsca zamieszkania też nie bardzo mają jak wpaść do mnie bo albo maja małe dzieci albo po prostu im się nie chce:-:)-(Tak więc dziewczyny, które leżą lub leżały po kilka dni w szpitalu nie narzekajcie i cieszcie się, że trwało to tak krótko bo niektóre z nas są w dużo gorszych sytuacjach a jakoś muszą dawać radę i dotrwać do upragnionego dnia kiedy to zobaczą swoją ukochaną i długo wyczekiwana istotkę. Pozdrawiam

8. Lotka

Lotka Moderator

Wiadomosc od cynicznej
    jest w szpitalu, chociaz na weekendy wychodzi do domu("nadrabia" wtedy czas z Tycią i stąd nie ma jej na bb). trzymaja ją ze ze wzgl na wodonercze i zakrzepice. Pytala co tu na forum, wiec conieco jej napisalam.

9. Camilla85

Camilla85 Fanka BB :)

Dziewczyny mam wiadomość od Joasi!
    "Joasia jest w szpitalu,wczoraj ciśnienie na IP miała 200/110.
    Cala noc kroplowka i juz dzis jest w normie jak po nocy bedzie ok maja mi odstawic kroplowke io zobaczyc czy same tablety wystarcza jesli tak to obserwacja z 1-2 dni i z tabletkami do domku".
    Nie ma dostępu już do netu tata jej przyniósł laptopa na chwilę do szpitala,odezwie się jak wróci już do domku

10. reklama
  11. Camilla85

Witajcie kolejne wieści od Joasi:
    "
    hej odlaczyli mnie od pompy i jestem na samych tabletkach cisnienie poki co w normie ale kolezanka mowila zeby sie nie nastawiac ze mnie jutro wypuszcza tylko ze jak bedzie oki to dopiero w piatek"
    ​Joasia wszystkie nas pozdrawia

12. Camilla85

Wiadomość od Joasi:
    " jednak na week nie wypuszcza bo 2 razy w ciagu doby miam gorne 140 i sie boja....teraz w ciagu dnia co 3h juz mierza i jest oki przed chwila mialam 122/74:)z Mala wszystko dobrze, zapisy oki, ruchyserduszko tez jak beda kolejne konkrety to tez Ci napisze"

Poleć forum