reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wit d3

Tanashiri

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Listopad 2017
Postów
190
Pewnie wątek taki tu już się pokazał, ale jestem ciekawa jakie witaminy d 3 podajcie swoim dzieciom? Na rynku jest tego dużo, a ostatnio czytałam, że w niektórych witaminach są zawarte oleje, które mogą szkodzić maluszkowi. Co wybierać? Powszechnie wiadomo, że witaminy najlepiej rozpuszczają się w tłuszczach, czyli w oleju rzepakowym, słonecznikowym, oliwie z oliwek czy może w najbardziej popularnym oleju MCT? Czy ma to jakiekolwiek znaczenie?
 
reklama

Cookie_

Moderator
Dołączył(a)
29 Listopad 2019
Postów
1 973
Devikap (jest na receptę). Wg mnie sprawdza się. Brak problemów z brzuchem a w połączeniu z odpowiednią dietą poziom Wit w organizmie u dzieciaków ok
 
Do góry