reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam, ktoś umie obliczać dni ?

Kasia1991_

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Grudzień 2021
Postów
17
Witam, jestem tu pierwszy raz, to będzie moja 3 ciąża. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 25 października (trwał 6 dni) z mezem spałam 4,5, 6 listopada (nie pamietam juz), później 27 listopada (tydzień temu), a 24 listopada powinnam dostać okres, lecz go nie dostałam. Dzisiaj byłam u ginekologa to widać tylko ciąże zarodek czy coś. Liczyłam dni płodne na kalendarzu, który coś złe wykazał. Kiedy mogłam zajść w ciąże? Zawsze bezpiecznie to robiliśmy , a Teraz zaszłam w ciąże.
 
reklama
Witam, jestem tu pierwszy raz, to będzie moja 3 ciąża. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 25 października (trwał 6 dni) z mezem spałam 4,5, 6 listopada (nie pamietam juz), później 27 listopada (tydzień temu), a 24 listopada powinnam dostać okres, lecz go nie dostałam. Dzisiaj byłam u ginekologa to widać tylko ciąże zarodek czy coś. Liczyłam dni płodne na kalendarzu, który coś złe wykazał. Kiedy mogłam zajść w ciąże? Zawsze bezpiecznie to robiliśmy , a Teraz zaszłam w ciąże.
 
Jeszcze tego 27 listopada (tydzień temu) spałam z mezem bo myślałam ze miesiączka po prostu się spóźnia, do teraz jej nie dostałam. Czyli musiałam zajść od razu po okresie w ciąże? Są dni płodne od razu po okresie?
 
Jeszcze tego 27 listopada (tydzień temu) spałam z mezem bo myślałam ze miesiączka po prostu się spóźnia, do teraz jej nie dostałam. Czyli musiałam zajść od razu po okresie w ciąże? Są dni płodne od razu po okresie?
Tak, musiałaś zajść ze stosunków po okresie. Skoro cykle masz co 30 dni to owulacja występuje ok 14-16 dnia cyklu. A mieliście ostatni stosunek 12 dnia cyklu. Plemniki spokojnie te 2-4 dni są w stanie przeżyć.
 
reklama
Być może doszło późno do zagnieżdżenia. Najlepiej zrobić betę 2x co 48h i wtedy się okaże czy wszystko ok.
 
Do góry